Bez kategorii

Którą biżuterię wybrać na co dzień?

Biżuteria powinna przydawać uroku oraz akcentować atuty. Subtelna, zaznaczająca osobowość, to perfekcyjne dopełnienie codziennych stylizacji – naturalnie jeżeli nie przedobrzysz.

kosmetyk

Autor: Health Gauge
Źródło: http://www.flickr.com
Srebrna, a szczególnie złota biżuteria w nadto ogromnej ilości, prezentuje się tandetnie zaś zamiast czarować, przytłacza. Miej na uwadze też, iż ogromne klipsy oraz rzucająca się w oczy bransoletka, które kapitalnie prezentują się osobno, nie zawsze będą pasowały. Ze złotymi dodatkami rzecz jest najbardziej trudna – tu łatwo przedobrzyć, więc bądź ostrożna. Zestawiaj ją z gładkimi tkaninami, które nie będą konkurować ze złotem. Nieduże złote kolczyki z dekoracyjnym kamykiem znakomicie wyglądają w towarzystwie granatowej marynarki. Jeżeli chcesz prezentować się profesjonalnie w pracy, winnaś zapomnieć o kolorowych kolczykach jak też szerokich bransoletach. W pracy dobrze się sprawdzą subtelne kolczyki, kolie oraz bransoletki z cyrkoniami. W tej chwili rządzi klasyczne złoto a także srebro, jakie świetnie uzupełniają kostium elegancki, jak również ten mniej oficjalny. Po pracy możemy pozwolić sobie na troszeczkę więcej fantazji oraz luzu. Obok klasycznych ozdób do wyboru mamy też mniej formalną, barwną biżuterię, jaka idealnie się sprawdza po godzinach pracy lub brafitterka na wakacjach.

Wakacje, weekend poza miastem, piaszczysty brzeg oraz wszelkie pozostałe miejsca, w których ubiera się swobodne, eteryczne oraz lekkie kostiumy – to stosowne pole dla biżuterii w wyższym stopniu wyrazistej a także oryginalnej. Tu można puścić wodzę fantazji jak też pozwolić sobie na duży luz w doborze wzorów oraz odcieni.