Biały uśmiech,  Gładka cera

Kto powinien skorzystać z operacji liposukcji

Liposukcja w ostatnich czasach staje się jeszcze mocniej powszechna. Na liposukcję zapisują się panie w każdym wieku, ale zdarza się też, że z jej dobrodziejstw czerpią mężczyźni. Kuracja ta nie jest trudna, ale trochę bolesna. Jest ratunkiem dla wszystkich, którzy w walce z niechcianymi wałeczkami tłuszczu próbowali prawie wszystkiego.

W trosce o idealne ciało

liposukcja

Autor: ELITE
Źródło: ELITE
Trend na piękną i dobrze zbudowaną posturę pojawiła się wiele wieków temu. Już w czasach starożytnych pojawiały się figury ukazujące muskularnych facetów i zgrabne panie. Obecnie w mediach też propagowany jest obraz pięknego ciała. Nic dziwnego, że osoby, których sylwetki odstają od przyjętych norm, dążą za wszelką cenę do wyznaczonego standardu.

Dlaczego trzeba przygotować się do odsysania tłuszczu

Choć liposukcja jest powszechnym sposobem na pozbycie się kilogramów należy się wczesniej właściwie dostosować. Głównie należy wykonać listę badań. Chirurg przepisuje je, żeby wykluczyć wszelkie niebezpieczeństwo powikłań. Zdarza się również, że chirurg przepisuje restrykcyjna dietę oraz ćwiczenia. Wszystko jest zależne od miejsca i ilości odsysanego tłuszczu (zobacz szczegóły na
liposukcja

Autor: ELITE
Źródło: ELITE

Przedłużenie efektu operacji

Liposukcja jest zabiegiem dość pewnym i gwarantuje szybki efekt. Trzeba jednak pamiętać, że jej skutki nie są długotrwale. Gromadzenie się tłuszczu bywa uwarunkowane genetycznie. Nie zawsze wiąże się to z złymi sposobami żywieniowymi i brakiem ruchu. W związku z czym skłonność do powtórnego zbierania się tkanki tłuszczowej pozostanie. Aby skutki utrzymały się jak najdłużej należy przestrzegać diety i być aktywnym fizycznie. Dodatkowo stosuje się też basen, przez które tkanka tłuszczowa nie gromadzi się tak szybko w problematycznym miejscu.Więcej: .

Gdy będziesz zdania, że umieszczone w tym tekście informacje są godne uwagi, przeczytaj dodatkowo szczegóły w linku salon kosmetyczny szczecin. Będą tam równie wartościowe dane.