Odzież elegancka,  Staniki push-up

Stare modele butów wracają do łask.

Istnieje stwierdzenie, że obuwie jest zwierciadłem duszy.
buty nike air max 90

Autor: liketearsintherain’s buddy icon
Źródło: www.flickr.com
Od dłuższego czasu możemy zauważyć, iż producenci obuwa wręcz walczą między sobą o tworzenie nowych wzorów obuwia.

buty nike air max 90

Autor: annieo76
Źródło: http://www.flickr.com/photos/nelanah/381421012/sizes/l/
W tym artykule zajmiemy się trzema spośród wielu innych marek.
Na samym początku popatrzymy na buty nike air max 90. Sam model największego amerykańskiego producenta obuwia ma swoje początki jeszcze w latach 80 zeszłego wieku. Linia air max jest jedną z najbardziej uznanych wśród społeczności amerykańskiej, ze względu na wysoką jakość wykorzystanych materiałów oraz pomimo postępu w produkcji, ciągle są zszywane przez pracowników. Decyduje to o tym, że każda para butów jest nieco inna, przez to niepowtarzalna. Poprzednio, aż do roku 2000 model nazywany był air max III, dopiero potem w ciągu jego reedycji, otrzymał nową nazwę – air max 90. Szczęśliwie modele aktualne tej linii wytwarzane są przy użyciu najnowszych technologii. Nadal używany jest nubuk lub zamsz, sztuczna wysokiej jakości skóra oraz siateczka, ale model wykonywany jest w technologii bezszwowej, przy użyciu termozgrzewalnej taśmy.

Absorbuje Cię zamieszczony w tym miejscu artykuł? Kliknij więc oprócz tego tutaj i zobacz więcej info optometrysta na omawiany problem.

Wszystko to decyduje, iż noszenie butów serii air max jest obecnie częścią kultu. Następną marką jest niemiecki Adidas. Tej firmy chyba nie ma potrzeby prezentować? Identycznie jak w przypadku air max’ów, na półki w salonach powróciły buty adidas la trainer . Model ma długą historię. Cofając się do roku 1984 i Igrzysk Olimpijskich w Los Angeles swój początek miała właśnie najświeższa perełka marki adidas. Sam but wyróżniał się na tle konkurencji

samodzielnie regulowanym systemem amortyzacji Vario znamionującym się wyciąganymi kołeczkami umiejscowionymi w podeszwie. Cholewkę wykonano podobnie jak model amerykańskiej marki z naturalnego nubuku oraz nylonu, fragmenty narażone na rozciąganie wykonano z użyciem specjalnej polietylenowej siatki. Poza wykorzystaną technologią kołeczków amortyzacyjnych, sneakersy charakteryzują się klasycznym możemy nawet powiedzieć, że vintage’owym wyglądem, oczywiście starannie odświeżonym. But nie jest masywny, zdecydowanie smukły o widocznym sportowym przeznaczeniu, dlatego idealnie sprawdzi się na korcie tenisowym, lub w trakcie biegania. Ostatnie na naszej liście będą buty męskie timberland, które trochę odbiegają i wyglądem i przeznaczeniem od pozostałych dwóch marek. Obuwie amerykańskiej firmy Timberland zyskały najwięcej zwolenników dzięki modelowi Premium 6, owych rozpoznawalnych piaskowo-żółtych butów. Buty tej firmy wykonywane są z wysokiej jakości skóry cielęcej, dzięki czemu ich cena jest dość wysoka, lecz charakteryzują się one wysoką wytrzymałością. Oznacza to tyle, iż będziemy używać ich nawet kilka sezonów więcej, co dla panów jest bardzo ważne.

Łatwo zauważyć, że stare modele znów są modne, a noszenie ich postrzegane jest jako oznaka poczucia dobrego stylu. Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii stare-nowe modele obuwia cieszą się świeżym wyglądem przy jednoczesnym zachowaniu charakterystycznych cech każdego modelu.