Biały uśmiech

W jaki sposób nieco znerwicowana pracą kobieta może się zrelaksować i przy okazji poprawić wygląd swojej skóry

Uroda oraz moda to teraz bardzo powszechnie używane wyrazy. Paniom, a zwłaszcza strojnisiom, zależy na tym, aby na długie dekady zachować młodzieńczą świeżość. Takie zadanie jednakże do prostych raczej się nie zalicza. A to za sprawą niezwykle nerwowej pracy, której niewiasty bez pamięci się poświęcają. Bądź co bądź, każda bizneswomen płaci wysoką cenę za oszałamiającą karierę w reklamie. Efektem nieprzespanych nocy oraz nadużywania alkoholu bywają podkrążone oczy i pozbawiona blasku skóra twarzy.

kobiety w SPA

Autor: STUAimages
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy ogólne wyczerpanie organizmu coraz bardziej daje o sobie znać, to sygnał, że trzeba przystopować. Pozostającym bez zatrudnienia kobietom radzi się np. wizytę u fryzjera (ma to dodać odwagi tym mniej zaradnym białogłowom), z kolei padającym z nóg bizneswomen można zaproponować zabiegi kosmetyczne, tym razem nade wszystko w celach poprawy stanu urody.Jedną ze świetnych i powszechnie dostępnych kuracji bywa endermolifting (warto się zapoznać). Zabieg stosowany jest na oblicze, a jego efektem będzie zmniejszenie ilości zmarszczek i znaczna poprawa jędrności skóry. Endermolifting stosuje się również w przypadku, kiedy elegantka chce chociaż trochę poprawić kontur twarzy. A jeśli dana mężatka zechce zaskoczyć swoim wyglądem partnera, to wspomniany zabieg będzie w takiej sytuacji idealnym rozwiązaniem – poza wymienionymi tutaj korzyściami, należy także pamiętać o tym, że kolejnym plusem tej kuracji bywa zmniejszenie tkanki tłuszczowej na twarzy i brodzie.

interesujący link

Autor: Naomi King
Źródło: http://www.flickr.com

Żeby móc poczuć się komfortowo w trakcie ogólnopolskich konferencji, zwłaszcza jeżeli pani jest wyznaczona na prelegenta, należy pozbyć się wszelkich niedoskonałości. A do nich dermatolodzy wliczają przykładowo przebarwienia, blizny albo rozstępy. Z takimi estetycznymi problemami skóry świetnie poradzi sobie amerykański laser Palomar. Dzięki serii zabiegów cera usługobiorczyni stanie się o dużo młodsza, a pani wróci do mieszkania w lepszym nastroju, który będzie jej towarzyszył przynajmniej przez parę kolejnych dni.

Jeżeli chcesz poznać coś naprawdę niecodziennego? Nie ma jakiegokolwiek kłopotu – spójrz na to (http://esti-med.pl/aktualnosci/promocje/) a satysfakcja będzie gwarantowane.

/J]

Żeby jednak uzyskane efekty były zadowalające, laser Palomar powinien się znajdować w odpowiednich rękach, co oznacza, że zabieg wykonuje tylko doświadczony i wykształcony kosmetolog. A dodatkowo, jeszcze przed rozpoczęciem kuracji, zada on trzydziestolatce kilka istotnych pytań, a od udzielonych odpowiedzi zależeć będzie decyzja, czy dany zabieg można w ogóle wykonać – wybrane choroby mogą być podstawą do odmowy wykonania np. mezoterapii bezigłowej.