Biały uśmiech

Poznaj siłę medycyny estetycznej i poczuj się znów młodo.

Młodość, to temat zawsze powracający w dyskusjach pań, w znanych gazetach oraz modnych programach telewizyjnych. Czy znane zabiegi kosmetyczne są w stanie zatrzymać czas i przywrócić piękny wygląd? A jeżeli tak – to jak długo będziemy obserwować ich efekty?

Wstrzykiwanie botoxu

Autor: Dr. Braun
Źródło: http://www.flickr.com
Odmładzać się, czy nie odmładzać: to jest fundamentalne pytanie.Istnieje taki czas w życiu każdej kobiety, w którym staje przed lustrem (często przed tym powiększającym) i dostrzega, że jej skóra nie jest już tak nieskazitelna, jak kiedyś. Cera jest szara i pozbawiona kolorów. Wkoło oczu i ust tworzą się drobne zagłębienia, które z wiekiem robią się coraz bardziej zauważalne.

Większość kobiet lęka się starości, bezpowrotnej utraty swojej urody. Przecież rewelacyjny wygląd powoduje, że czują się seksowne i pewne siebie.

Co trzeba zrobić, by jak najdłużej cieszyć się z młodego wyglądu?

Na szczęście żyjemy w czasach, w których technologia i nauka skutecznie pozwalają na przedłużenie młodości. Z jakich metod korzystają kobiety w walce ze zmarszczkami i efektami starzenia?

BOTOX

Jednym z efektywnych zabiegów w walce ze zmarszczkami jest botox twarzy.Polega on na wypełnieniu zagłębień toksyną botulinową typu A, czyli botoxem.Fachowo wykonany zabieg przynosi widoczne efekty. Można z pewnością stwierdzić, że botox to prawdziwy zabójca zmarszczek. Dzięki tej substancji pozbędziemy się między innymi kurzych łapek w kącikach oczu, złowieszczej „lwiej” zmarszczki pomiędzy brwiami.

Masz ochotę dowiedzieć się więcej informacji na opisywany temat? Więc odsyłam do serwisu, ponieważ odnajdziesz tam mnóstwo ciekawych informacji opisujących ten wątek.

Jeśli chcesz zdecydować się na botox jest jednym z paru miast, w którym odkryjesz sprawdzonych specjalistów, którzy zatroszczą się o wygląd Twojej skóry. Każdorazowo uważnie sprawdź umiejętności lekarza. Wypytaj o wszystkie szczegóły i ważne informacje. Strzeż się niesprawdzonych „specjalistów”.

LIFTING TWARZY – CHIRURGIA ESTETYCZNA
Lifting twarzy jest zdecydowanie bardziej inwazyjną metodą przywracania młodego wyglądu. Zabieg polega na chirurgicznym wycięciu nadmiaru skóry. Efekt: eliminacja bruzd, fałdów grawitacyjnych, spłycenie zmarszczek. Całkowity okres powrotu do normalnego funkcjonowania po liftingu twarzy wynosi blisko dwóch tygodni. Jeżeli chcesz zdecydować się na lifting twarzy znów jest jednym z kilku miast, w którym odkryjesz dobrych lekarzy.

Jak znaleźć kompetentnego specjalistę?W poszukiwaniach odpowiedniego specjalisty możemy wspomóc się Internetem wyszukując na przykład: wypełnianie zmarszczek Warszawa. Zobaczymy, że mamy wiele opcji. Jednak przed podjęciem decyzji o jakimkolwiek zabiegu powinniśmy potwierdzić umiejętności lekarza. Unikniemy w ten sposób przykrych, a może nawet nieodwracalnych skutków niewłaściwego przeprowadzenia zabiegu. Więcej na