Gładka cera

Kobiety to elegantki, kochają dobrej marki ubrania i markowe perfumy

Potrzeby kobiet nie są małe i z pewnością bardzo dobrze wiedzą o tym Ci z panów, którzy są w kilkunastoletnich związkach.
Nieraz ciężko panom zrozumieć, jak to się dzieje, iż konieczne bywają nam w takich ilościach zarówno kosmetyki, odzież, jak także obuwie.

garderoba

Autor: David Guo
Źródło: http://www.flickr.com
kosmetyki

Autor: Anna
Źródło: http://www.flickr.com
Panowie, tak czy siak, nie bywają to nasze grymasy, taka bywa normalnie niezbędność. Parę par obuwia to za dużo? Nic podobnego – przecież każde jedne z nich są dopasowane do różnych torebek lub też szalików – normalnie – przy jednej parze nie byłoby t możliwe dłuższe funkcjonowanie. Podobnie ma się sprawa, jeżeli chodzi o kosmetyki. Każdy z nich jest przecież przeznaczony do czegoś innego, każdy działa na coś innego. Nie ma zatem możliwości, by kosmetyki dla kobiety zawężały się jedynie do kremu i masła do ciała.

Jeśli rozważana tematyka okazała się dla Ciebie ważna oraz zamierzasz ją przestudiować również od innej strony, zobacz więcej w witrynie – ona też ją opisuje.

Bywają przecież specjalne kosmetyki do pozbywania się martwego naskórka, do nawilżania cery – to bywa niezbędne minimum kobiety i z tego zwyczajnie nie ma możliwości z nich zrezygnować. To, iż właśnie takie kosmetyki są nam potrzebne i do tego w takich ilościach to nie jest absolutnie kaprys – to po prostu konieczność. Powiedzcie zgodnie z prawdą kochani panowie, że takie akurat nas uwielbiacie – schludne, pachnące, niemal doskonałe.

Zanim zatem następnym razem będziecie chcieli karcić takie z pozornie zbędne wydatki miejcie na uwadze to, że my to wszystko wykonujemy także dla Was. Doceńcie to, zamiast nas krytykować i zarzucać szastanie pieniędzmi.