Biały uśmiech

Funkcjonalne zabiegi proponowane przez dermatologię a także medycynę estetyczną

Medycyna oraz dermatologia estetyczna proponują obecnie szereg różnorodnych zabiegów mających działanie na nasze zdrowie i urodę. Mnóstwo ludzi decyduje się na skorzystanie z zabiegów proponowanych przez medycynę estetyczną, ponieważ przynoszą one niesłychanie wyborne wyniki, a zarazem nie wymagają zastosowania skalpela, są więc o wiele bardziej bezinwazyjne oraz skuteczne.

Nogi

Autor: Mustela
Źródło: www.mustela.pl
Jednym z popularnych zabiegów dermatologii estetycznej jest zamykanie naczynek na nogach. Wyraziste naczynka nie prezentują się ani ślicznie, ani estetycznie, osoby borykające się z tymi problemami nieraz wstydzą się wyglądu swoich nóg. Szczęśliwie dermatologia estetyczna oferuje teraz efektywne likwidowanie naczynek na nogach za sprawą wielu pewnych i wydajnych metod. Zamykanie naczynek na nogach to prosty oraz nieskomplikowany zabieg, który polega na naświetlaniu naczynek laserem co sprawia, iż krew w naczynku zostaje podgrzana, a to z kolei prowadzi do jego trwałego zamknięcia.

Medycyna (https://www.dermamed.com.pl/oferta/lipoliza-iniekcyjna) estetyczna oferuje też peeling chemiczny. Dzięki nałożeniu na skórę właściwych związków chemicznych, które posiadają należyte stężenie, kolagen skóry odbudowuje się, dzięki czemu skóra jest zdrowsza i bardziej jędrna. Peeling chemiczny skutecznie anuluje oznaki starzenia się skóry i działa odmładzająco. Medycyna estetyczna zezwala też na skuteczne wyleczenie wysiłkowego nietrzymania moczu. Jest to spowodowane osłabieniem mięśni Kegla, jakie poprzez nieprawidłowe kurczenie się nie utrzymują cewki moczowej.

Kobiece uda

Autor: 123rf
Źródło: 123rf
Na pewno kłopot ten jest niesłychanie niekomfortowy, do tego zdoła prowadzić do rozlicznych powikłań, wobec tego na pewno pożądane byłoby go wyeliminować oraz zdecydować się na wysiłkowe nietrzymanie moczu leczenie. Odbywa się ono za pomocą specjalnego lasera przez prowadzenie do pochwy wziernika laserowego. Zapewnia ona przesłanie wiązki laserowej, jaka jest stosowana na długości przedniej ścianki pochwy oraz kanału pochwy. Użycie tej metody powoduje skurcz kolagenu w śluzówce pochwy. Po blisko miesiącu od zabiegu wolno dostrzec stały efekt.