Odzież elegancka,  Staniki push-up

Dlaczego gry planszowe z powrotem są popularne, krótki opis najpopularniejszych tytułów z obecnego czasu.

Ostatnie kilka lat to wielki powrót gier planszowych. Choć w pewnym momencie mogłoby się wydawać, że wszechobecna elektronika zabije skutecznie tę rozrywkę, to zupełnie inaczej się stało. Okazało się nagle, że ludzie jednak chcą się spotykać ze sobą i spędzać nieco inaczej wolne chwile, niż patrząc się w kolejny ekran. Trendy te widać bardzo dobrze także na sklepowych półkach, gdzie bez przerwy ukazują się nowe produkcje, i dla dorosłych, i dla dzieci. Wiele z nich jest dość skomplikowana, wymagająca zapoznania się z instrukcją i sporej ilości czasu, z kolei inne bardzo dobrze będą się nadawać krótką rozgrywkę w paru wolnych chwilach. Do tych ostatnich można na przykład zaliczyć gierki małżeńskie gra planszowa – interesujące gierki małżeńskie gra planszowa – sprawdź tutaj. Pod względem graficznym gra zaprojektowana została przez znanego rysownika Andrzeja Mleczko, więc już chociażby tego powodu warto ją kupić.

Korci Cię, aby napisać jakąś opinię pod powyższym tekstem? Nie zapominaj, że nawet krótki komentarz ze strony zostanie przez nas przejrzany z przyjemnością.

Oprócz tego rzecz jasna bardzo ciekawie się w nią gra, a przeznaczona jest ona dla par i małżeństw, jakie mogą się zmierzyć z różnymi zadaniami i porównać z innymi parami. Jak się okazuje gierki małżeńskie są również bardzo popularnym prezentem, jeżeli się będzie miało okazję, to warto pomyśleć o czymś takim.

fotogram - ubrania

Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
ubrania - fotografia

Autor: Katarzyna Matylla
Źródło: http://www.flickr.com

W podobnym klimacie utrzymana jest ego gra. Ona z kolei sprawdza wiadomości graczy o najbliższych przyjaciołach. Polega ona na tym, że trzeba wylosować jedno spośród czterystu pytań, które należy przeczytać i dyskretnie zaznaczyć odpowiedź. Pozostali z graczy zadając szereg pytań próbują znaleźć odpowiedź, a ten, kto przy tej odpowiedzi będzie najbliżej otrzyma największą liczbę żetonów. Zwycięzcą zostanie ten, kto będzie najlepiej znał przyjaciół i zgadnie ich wybory. Z kolei na zimowe, długie noce idealnie nadaje się carcassonne – Gra się w nią w taki sposób, że z żetonów z zamkami, klasztorami, drogami oraz łąkami należy ułożyć mapę. Dzięki rozwijaniu obszarów i przejmowania nad nimi kontroli gracze zdobywają w ten sposób punkty.Gra będzie wymagać odpowiedniego planowania i strategii, a także dużej ilości czasu wolnego, bo ciekawe rozgrywki trwać nawet mogą kilka długich godzin.