Biały uśmiech

Każda z nas może być piękna, czyli siła nowoczesnej medycyny estetycznej

Nie ma pani, której nie zależy na własnym wyglądzie. Każda kobieta chce być piękna i chce wzbudzać zachwyt mężczyzn. Niestety, mijający czas, błędy żywieniowe, stres – wszystko to sprawia, że kobieca uroda pozostawia wiele do życzenia. Na szczęście aktualnie przedstawicielki płci pięknej otrzymały do dyspozycji medycynę i dermatologię estetyczną – działy medycyny, które powstały w służbie damskiemu pięknu.

Medycyna estetyczna ma na chwilę obecną do zaoferowania naprawdę bardzo dużo zabiegów, wśród których każda przedstawicielka płci pięknej znajdzie dla siebie coś odpowiedniego. Panie,

figura

Autor: Rockwall TX Cuckold Couple
Źródło: http://www.flickr.com

które nie boją się poważnych ingerencji we własne ciało mogą na przykład zdecydować się na plastykę brzucha, podniesienie powiek czy operację plastyczną nosa. Wszystkie te zabiegi wykonywane są w znieczuleniu ogólnym pod nadzorem lekarza ze specjalizacją z anestezjologii. Kobiety, które borykają się ze zmianami na skórze twarzy takimi, jak trądzik czy plamy , które pojawiły się pod wpływem działania światła słonecznego mogą zdecydować się na zabieg mikrodermabrazji. Ten sam zabieg polecany jest przedstawicielkom płci pięknej, które pragną chociaż odrobinę zmniejszyć widoczność rozstępów. Są to zabiegi pozbawione ryzyka powikłań i zapewniające spektakularne rezultaty. Panie, które uważają, że na ich ciele znajduje się zdecydowanie dużo tkanki tłuszczowej mogą zdecydować się na zabieg jakim jest odsysanie tłuszczu. Wspomniane odsysanie tłuszczu (dużo więcej przeczytasz na tej stronie) również wykonuje się w znieczuleniu miejscowym. Z nadmiarem tkanki tłuszczowej doskonale radzi sobie również liposukcja ultradźwiękowa. Wspomniana liposukcja ultradźwiękowa (przejrzyj pełną propozycję pod adresem) rozbija komórki tłuszczowe, wykorzystując do tego celu ultradźwięki. Jest to zabieg – zobacz – pozbawiony ryzyka, który pozwala pozbyć się zbędnego tłuszczu i cieszyć się pięknym ciałem bez zbędnego tłuszczyku.

Medycyna i dermatologia estetyczna mają do zaoferowania także zabiegi , które pozwalają pozbycie się niepożądanego owłosienia. Jeśli chodzi o laserowe usuwanie włosów polecany jest zabieg Light Sheer Warszawa (kliknij po źródło). Każda kobieta, która zamierza dowiedzieć się nieco więcej na temat tego zabiegu może skorzystać z Internetu, wpisując w wyszukiwarce internetowej frazę „Light Sheer Warszawa”. Depilacja laserowa naprawdę skutecznie i długi czas usuwa zbędne owłosienie z konkretnych rejonów ciała.

Mamy ochotę Cię nakłonić do przejrzenia naszego kolejnego wpisu. Po prostu kliknij hiperłącze (http://www.dermamed.com.pl/oferta/laser-frakcyjny-fraxel-restore) i czytaj bez problemu to, co najlepsze.

Zabieg daje rewelacyjne efekty, na których zależy chodzi większości przedstawicielek płci pięknej.