Gładka cera

Każda kobieta chce wyglądać młodo i olśniewająco – dlatego warto umówić się do kosmetyczki na rewelacyjne zabiegi upiększające

Wiele pań często umawia się do kosmetyczki, aby zadbać o swe ciało i cerę. Chcą wygrać z trądzikiem czy zmarszczkami.

Krisline peniuar

Źródło: Jagna.pl
Specjalnie dla kobiet wymyślono super metoda, która fantastycznie pomaga w nieinwazyjny sposób.
rehabilitacja po kontuzji

Autor: Jon Candy
Źródło: http://www.flickr.com

W przeszłości, żeby efektywnie walczyć z cellulitem lub starzeniem się cery, należało poddawać się nieprzyjemnym zabiegom, podczas których najczęściej stosowano igły. Na szczęście, kosmetologia poszła do przodu i wynaleziono mezoterapię bezigłową. Nazwano to mezoporacją. To fantastyczna metoda, która w szybki sposób poprawia kondycję cery albo ogólnie skóry. Mezoporacja może być przecież stosowana na wszystkie części ciała. Dzięki niej możemy wygrać z przesadną potliwością, zaczerwieniami albo trądzikiem. Fantastycznie sprawdza się też u tych kobiet, które planują odmłodzić swoją cerę i walczą ze zmarszczkami. Ze względu na to, że jest to metoda bezigłowa, może być przeprowadzana nie tylko w gabinetach lekarskich, ale również u kosmetyczek. Polega na wprowadzeniu aktywnych preparatów w głąb skóry. Zazwyczaj bywają to związki, które mają w sobie prawdziwą bombę witaminową. Dlatego skóra po zabiegu prezentuje się młodziej oraz kwitnąco. Mezoporacja ma możliwość wprowadzić witaminy choćby do 6 cm w głąb skóry – to niepodważalny rekord wśród wszelkich zabiegów tego rodzaju.

Zabieg jest bezbolesny i relaksujący, ponieważ nasza buzia jest poddawana masażowi. Cała procedura ciągnie się około pół godziny, a kobieta ma możliwość się zrelaksować przy dźwiękach spokojnej muzyki.