Odzież elegancka,  Staniki push-up

Wyruszamy na wakacje. Co musimy spakować?

Zbliżają się wakacje, planujemy jakiś ciekawy wypad. Całość jest już dopięte na ostatni guzik, wypad opłacony, lecz ciągle puste walizki podróżne pokazują, iż przed nami żmudny, niezbędny obciążenie – pakowanie. Co z sobą zabrać, aby wypad był owocny? Generalnie odpowiedź na to zagadnienie dla wszystkich może stanowić coś wyjątkowego, jednak są pewne rzeczy, które wziąć po prostu trzeba. Wiadomo ubrania.

Hot trend: tiul!

Autor: Axami
Źródło: Axami

Nawet, jeśli wyjeżdżasz latem nie zapomnij o ciepłym odzieniu. Nie żadna kurtka puchowa albo blezer, a już na pewno nie modny golf, po prostu coś użytecznego, co przyda się, gdy pogoda może nie dopisać. Oczywiście to wszystko zależy od miejsca, do którego planujemy pojechać. Z praktyki oczywiste, iż nad Bałtykiem o dowolnej porze może być nieciekawie, za to, gdy wyjeżdżamy gdzieś na południe wtedy można wziąć z sobą również modne blezery, na przykład takie jak te: blezerki dla pań, modne bolerka lub modny kardigan.

Inną rzeczą, którą powinniśmy spakować z sobą są leki. Jeśli wybieramy się nad nasze polskie morze lub w góry nie musimy pakować wielu medykamentów, gdyż zakupimy je w każdej aptece. Mówimy niewątpliwie o znanych lekarstwach na ból głowy lub ból brzucha. Jeśli natomiast mamy lekarstwa na receptę i wiemy, że może braknąć nam ich podczas urlopu to koniecznie nabądźmy dodatkowe zapasy. Podobnie, jak wyjeżdżamy za granicę wtedy koniecznie należy abyć większy zapas medykamentów (także tych bez recepty), lecz jednocześnie musimy sprawdzić czy konkretny lek przewieziemy przez granice.

Trendy Gatta na sezon jesień-zima 2013/14

Autor: Gatta
Źródło: Gatta

Bardzo ważną sprawą są także, co wydaje się błahostką środki finansowe lecz nie mówimy tu o finansach w ogólnym pojęciu, ale o dodatkowych oszczędnościach, które mogą nam się przydać. Tak się bowiem zdarza, że często wychodzą dodatkowe koszty, na które musimy być przygotowani. Może to być zakup potrzebnych na wyjazd ubrań, takich jak – golfy na chłody. Bardziej jest to potrzebne za granicą niż u nas w kraju, gdyż wiadomo, zawsze jesteśmy u siebie. Najważniejsza reguła jest jednak taka, że nie możemy wybierać się na wakacje ze ściśle ustalonym budżetem, z przeliczoną każda złotówką, gdyż to może nie wyjść nam korzystnie. Jest dodatkowo wiele odmiennych aspektów, o których należy pamiętać, ale wydaje się, że te trzy: ciuchy, lekarstwa i dodatkowe fundusze, są najistotniejsze.