Biały uśmiech,  Gładka cera

Jakie są metody na promienną cerę?

Starzenie się skóry jest naturalnym procesem. Polega na redukowaniu się biologicznej aktywności komórek ciała, spowolnieniu procesów regeneracyjnych oraz stracie zdolności adaptacyjnych cery. Przesądzająca rolę grają tutaj czynniki genetyczne jak też współdziałające z nimi czynniki zewnętrzne. Starzenie się cery jest nie wyłącznie następstwem bezpośredniego upływu czasu, ale jest też wynikiem działania czynników zewnętrznych i wewnętrznych.

Kobieta

Autor: 123rtf
Źródło: 123rtf
Jednym z pierwszych objawów starzenia się skóry jest jej suchość, wywołana stratą zdolności do wiązania wody oraz zatrzymywania jej w skórze. Pojawiają się drobne zmarszczki wokół ust i oczu. Naskórek staje się coraz to cieńszy, chropawy. Wydzielanie melaniny zachodzi w sposób niejednolity, czego wynikiem są mnogie brązowe plamki pojawiające się na buzi szyi oraz dekolcie. Krążenie krwi we włośniczkach ulega przemianie czego efektem jest większa kruchość naczyń włosowatych. Pogarsza się aktywność włókien elastynowych, natomiast ich struktura zmniejsza się, powodując istotną utratę jędrności cery a co się z tym wiąże opadnięcie owalu twarzy, tworzenie się ubytków skórnych. Czytaj również .

Jedną z metod bezoperacyjnego likwidowania bruzd jak też podniesienia owalu twarzy jest laseroterapia laserem frakcyjnym CO2. Jest to jedno z najświeższych osiągnięć techniki laserowej, stosowanej w medycynie estetycznej. Polega ona na pozyskaniu znacznej poprawy stanu cery, powiązanej z jej zupełną przebudową. Lifting laserem frakcyjnym CO 2 skutkuje ogrzaniem głębokich warstw skóry, bez odparowania tkanek. Przez przyrost ilości kolagenu jak też elastyny w naskórku, poprawia ukrwienie powodując, iż jej struktura ulega znacznej poprawie. Wiązka laserowa nie obejmuje całej powierzchni skóry poddawanej kuracji, a wyłącznie pewną jej część w formie punktów. W tychże punktach powstają głębokie otworki poprzez jakie światło lasera przenika w głąb skóry. (Zobacz także modelowanie sylwetki) Wiązka lasera dochodzi do komórek skóry właściwej, a wręcz tkanki podskórnej. Mimo tak głębokiej ingerencji powierzchnia objęta zabiegiem zostaje prawie nietknięta. Miedzy tymi punktami mieści się istotna ilość zdrowej tkanki, dzięki jakiej dochodzi do pobudzenia naturalnych procesów odtwórczych.

Bodźce lasera wnikają w skórę w należytej głębokości tak, ażeby nie powodować poparzenia jednak skutecznie pobudzić skórę do regeneracji. Wskazania do wykonania zabiegu liftingu laserem frakcyjnym Co2 to: rozszerzone pory, bruzdy, opadnięty owal twarzy.

Jakim sposobem znaleźć gabinet wykonujący takie zabiegi w stolicy? To nic trudnego, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę zwroty: laser (laser do usuwania znamion) frakcyjny Warszawa .