Gładka cera,  Odzież elegancka

Jakie kosmetyki podarować swojemu małżonkowi z okazji urodzin albo tak bez szczególnej okazji

Dawanie podarków sprawia nam sporą przyjemność, szczególnie wtedy, gdy obdarowujemy osobę drogą naszemu sercu. I raczej nie chodzi w tym miejscu o to, aby kupować niesamowicie drogi zegarek lub wycieczkę do Francji. Na wspomniane zbytki mogą sobie pozwolić tylko posażni obywatele, a ci przeciętni mogą podarować bliskiej osobie nawet własnoręcznie wykonane rzeczy. W rzeczywistości przede wszystkim liczy się gest, a jeśli ukochany facet nie ucieszy się z niewielkiego prezentu, to należy porządnie zastanowić się, czy powinno się kontynuować taką znajomość.

kosmetyki do golenia

Autor: András Bögöly
Źródło: http://www.flickr.com
Damy niezwykle rzadko samodzielnie wykonują upominki, co najwyżej własnoręcznie opakowują kupiony produkt w dekoracyjny papier – w końcu nie każda czterdziestolatka umie szyć czy piec smakowite drożdżówki. O wiele częściej panie przeglądają strony w internecie, żeby sprawdzić, co rekomendują inne dziewczyny. Choć nie zawsze opłaca się kierować się sugestiami internautek, to zawsze te podpowiedzi można potraktować jako inspiracje.

Różnego typu kosmetyki albo akcesoria do higieny ciała są bodajże najlepszym pomysłem na podarek. Tym trzydziestolatkom, którym teraz zostało jeszcze kilka dni do wypłaty pensji, możemy śmiało podpowiedzieć, aby zakupiły w najbliższej drogerii dwa żele do golenia, płyn po goleniu i trochę droższy szampon – tak pomyślany zestaw można później spakować do ładnej torebki i ofiarować drogiemu mężczyźnie.

Przydałoby Ci się istotne omówienie (https://donzella.pl/pl/c/SPODNIE/99) tego tematu? Zatem nie ociągaj się i zaloguj się do następnej witryny. Tam czekają na Ciebie bardzo szczegółowe wiadomości.

Z kolei z okazji pięćdziesiątej rocznicy urodzin należy zrobić bardziej ekskluzywną paczkę. Aby pozostać w sferze kosmetyków możemy podsunąć bardzo dobrej jakości perfumy dr Harris .

Mężczyzna

Autor: Clintus
Źródło: http://www.flickr.com
A jeśli okazja jest szczególnie wyjątkowa, to wtedy niektóre panie pragną zabłysnąć i kupują coś ekstra, na przykład zestaw kosmetyków i akcesoriów do tradycyjnego golenia marki Taylor of Old Bond Street. Tak oryginalny upominek musi docenić nawet facet, który jest zagorzałym zwolennikiem elektrycznych maszynek. Pomimo tego że za ów zestaw trzeba wydać kilkaset złotych, to małżonka czy partnerka solenizanta nie powinna żałować swojej decyzji – przecież upodobania warto raz na jakiś czas zmieniać, więc w wieku pięćdziesięciu lat można z powodzeniem golić się sposobem, jaki znali nasi dziadowie. A sprezentowany komplet cieszy się niemałym uznaniem klientów, o czym świadczą pozytywne wpisy na forach.