Staniki push-up

Jakie istnieją typy biustonoszy? W jaki sposób powinno się je dobierać, by pasowały doskonale?

Niewiele ludzi zdaje sobie z tego sprawę, lecz jedynie kilka procent kobiet umie wybrać odpowiedni rozmiar biustonosza. Tymczasem odpowiedni stanik jest bardzo ważny, ponieważ wpływa na codzienny komfort i samopoczucie. Zależnie od potrzeb może podkreślić kształty albo podtrzymywać biust. Który więc biustonosz wybrać? Jakie mamy rodzaje i dla kogo są odpowiednie? Bardotka, zwana także balkonetką, to stanik charakteryzujący się tym, iż górna linia misek biegnie poziomo w poprzek klatki piersiowej.

Ramiączka wszyte są szerzej niż w innych typach biustonoszy. Razem z kształtem misek powstaje dekolt w kształcie kwadratu. Miski posiadają często fiszbiny, do tego bardzo często są też usztywnione. Stanik typu plunge ma za zadanie wyrzeźbić ładny, głęboki dekolt. Ma miski o skośnych cięciach, są nisko wycięte, zaś ich linia przechodzi skośnie przez piersi. Tego typu staniki mogą być sztywne lub nie. Biustonosze push-up powiększają biust – . Efekt ten jest możliwy, gdyż biustonosz – pełna treść – jest wyposażony w wykonane w dolnej części misek kieszonki.

W to miejce wkłada się niewielkie poduszki albo specjalne usztywnienie. Następnym rodzajem jest stanik z pełną miseczką. Tego typu miseczki są mocne zabudowane, dzięki temu piersi mają zapewnione dobre podtrzymanie. Miseczki mają poziome cięcia, które idą w poprzek piersi i kryją ich dużą część. Połączenie między miskami jest dość szerokie. Biustonosz z uformowaną miseczką jest typem o sztywnej miseczce z fiszbinami.

Zainteresował Cię ten wpis? To świetnie! Następne równie świeże treści dostrzeżesz pod podanym odnośnikiem – tam oczekuje na Ciebie dalszy ciąg (http://www.leclerctychy24.pl/).

Uformowana jest ona z jednej części, bez cięć. To sprawia, że miseczki nie posiadają szwów i biustonosz nie jest widoczny pod przylegającą bluzką lub inną kreacją. Minimzer natomiast to biustonosz, którego miski wykonane są w taki sposób, żeby zmniejszyć biust, a konkretniej mówiąc, żeby powodował, że piersi będą mocniej przylegać do klatki piersiowej.

Rezultat ten można otrzymać przez to, że miska ma nieco większą średnicę niż klasyczny stanik w większym rozmiarze, jednak jest płytsza. Przy wyborze odpowiedniego biustonosza musimy brać pod uwagę również to jest on zrobiony z różnorakich materiałów. Na co dzień dobre będą te z materiałów wygodniejszych jak bawełna, lub z tych bardziej oddychających. Natomiast pod suknie wieczorową lub na wyjątkowe okazje świetnie sprawdzą się te bardziej wytworne. Choć w ostatnim czasie najbardziej popularne są jednak biustonosze silikonowe.