Gładka cera

Jak zatroszczyć się o siebie?

Nieinwazyjna strategia, rozwiązująca problemy z cellulitem oraz zwiotczałą skórą stosowana również przy niedomaganiach takich jak: zastoje krwi, uczucie ciężkich nóg a także w celu rozluźnienia mięśni to endermologia LPG Warszawa to miasto w którym bez problemu odnajdziemy gabinet oferujący takie zabiegi.

Nici liftingujące wykonane są z substancji czynnej

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia

Technika LPG polega na użyciu dwóch niezależnie nastawnych rolek umieszczonych w hermetycznej komorze, jakie w połączeniu z podciśnieniem działają wyszczuplająco i ujędrniają skórę, a również modelują figurę.

Jeśli opisywany artykuł jest według Ciebie interesujący, świetna strona na pewno również będzie godna Twojego zainteresowania, bo znajdziesz tam analogiczne informacje.

Rezultat schudnięcia osiąga się dzięki temu, że rolki zawijają fałdę skórną do wnętrza komory zabiegowej, w której pobudzanie receptorami β sprawia rozkładanie oraz uwalnianie kwasów tłuszczowych. Jeżeli z kolei zamysłem zabiegu jest ujędrnienie skóry, rolki funkcjonują odwrotnie – rozwijają fałdę skórną, natomiast stymulacja fibroblastów hartuje sieć włókien kolagenu i elastyny. Cylindry mogą obracać się także w tę samą stronę ze zróżnicowaną prędkością. Rozluźniają przez to struktury tkanki objętej cellulitem, wygładzają skórę a także o wiele aktywują mikrokrążenie.

Aparat LPG do usuwania cellulitu posiada wymienne końcówki, jakie stosowane są w zależności od zabiegu. Jest także wyposażony w mikrogłowice umożliwiające dotarcie do mniej dostępnych obszarów ciała, dzięki temu można otrzymać doskonałe rezultaty na przykład w leczeniu szram pooparzeniowych albo zwłóknień tkanki.zobacz ofertę rf frakcyjny rf frakcyjnyDzięki możliwości zaprogramowania mocy podciśnienia zabiegi takie jak drenaż albo wygładzanie dostępne są dla osób z każdym typem skóry.

Techniki LPG stosuje się również w zabiegach na twarz jak też szyję w celu redukcji obrzęków, jakich powodem są zabiegi z obszaru medycyny estetycznej. Na buzię procedura enedermologii stosowana jest także w zastępstwie tradycyjnego masażu twarzy czego konsekwencją jest lepsza absorbcja substratów aktywnych poprzez skórę. Endermotherapie wykorzystuje się także jako odprężenie mięśni po wysiłku sportowym, celem przygotowania do wysiłku, przy wszelakiego wariantu naprężeniach mięśni jak również przy naciągnięciach.

Blizny, cera

Autor: fotolia.com
Źródło: fotolia.com

Gabinety jakie proponują tego typu zabiegi mają także w ofercie bezlik innych zabiegów. Starczy w wyszukiwarkę wpisać hasło: lifting twarzy względnie usuwanie zmarszczek Warszawa by odnaleźć mnóstwo tego typu punktów (informacje na temat zabiegu).