Odzież elegancka,  Staniki push-up

Jak ubierać się modnie, a równocześnie oryginalnie? Wskazujemy kilka trendów na nadchodzący sezon

Jeśli interesujesz się choć troch modą, wówczas oczywiście wiesz dobrze, jak trudno jest ubierać się zgodnie z najgorętszymi trendami, a równocześnie wyróżniać się spośród tłumu na ulicach i wyglądać oryginalnie.

Dzisiaj podpowiadamy, co będzie w modzie w przyszłym sezonie, jak wykorzystać posiadane już ubrania i w jaki sposób sprawić, iż niemal wszyscy na ulicy będą się oglądać akurat za Tobą.
Bliższa ciału bielizna

Autor: Axami
Źródło: Axami
Co będzie w modzie?
spodnie z wysokim stanem stylizacje

Autor: Paul van de Velde
Źródło: http://www.flickr.com
Kurtka zimowa kobieca

Autor: Giuseppe Milo
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli śledzisz przykładowo najmocniej popularne blogi modowe, wtedy bez wątpienia już zauważyłaś, iż obecnie spodnie z wysokim stanem stylizacje niemalże wszystkie zdominowały. Jeszcze parę lat wcześniej spodnie z wysokim stanem zwykle kojarzyły nam się z „babcinym” stylem, jednak aktualnie jest to z pewnością największy krzyk mody – . Jeżeli chcesz wyglądać naprawdę modnie, musisz mieć w swojej szafie eleganckie spodnie z wysokim stanem – jeżeli będą długości przykładowo do kostek, wtedy powodzenie masz zagwarantowane.
Z czym łączyć najmodniejsze części swej garderoby?
Oczywiście jeśli masz na to wystarczającą ilość pieniędzy, oczywiście możesz właściwie co sezon wymienić niemal całą swoją szafę. Jeśli jednak nie stać Cię na to albo po prostu nie chcesz przeznaczać tak ogromnych sum na ubrania, wtedy musisz nauczyć bawić się modą i przykładowo wykorzystywać w swoich stylizacjach elementy ubioru z poprzednich sezonów.

Przykładowo każda z nas bez wątpliwości ma w swojej garderobie slip ony, które były bardzo modne dwa lata temu czytaj pełen raport. Jeżeli połączysz je ze spodniami z wysokim stanem sięgającymi do kostek, wówczas uczynisz na właściwie wszystkich wielkie wrażenie.