Staniki push-up

Jak ubierać się, by wyglądać bardziej szczupło? Czy są jakieś sprawdzone sposoby?

Czasami może się zdawać, iż jedynym sposobem, aby zniwelować nadmiar centymetrów w pasie jest noszenie czarnych strojów. To jednak nieprawda, ponieważ to tak właściwie jedna z kilku zasad, która może spowodować, iż nasza sylwetka będzie prezentować się atrakcyjniej. Przy tym, czarny kolor nie jest zawsze idealnym wyborem, ponieważ ubranie się w tak od stóp do głów sprawi, że sylwetka będzie wydawała się bardziej ociężała.

dla kobiet - gorset

Autor: Julia Bremble
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli myślimy o optycznym odchudzaniu, to warto wiedzieć, że faktycznie kolor gra dużą rolę. Barwy ciuchów, które ubieramy, decydują o tym jak odbierana jest nasza sylwetka. Jak najważniejszymi kolorami w szafie będą granaty, czernie jak również ciemne odcienie szarego, to można być pewnym, że ostateczny efekt okaże się całkiem zadowalający. (Najlepsze body wyszczuplające) Nie chodzi jedynie o osoby z dużą nadwagą, gdyż dla każdej z osób właściwy dobór ciuchów do rodzaju sylwetki daje super efekty. Każda z kobiet ma inną sylwetkę, jedna świetnie wygląda w legginsach, inna powinna nosić gorsety, jeszcze inna powinna zawsze pamiętać o najlepszych kolorach, by podkreśliły główne zalety jej figury. Tak więc, inne ubrania powinno się nosi, jak natura obdarzyła nas figurą “gruszki”, a jeszcze inne, gdy posiadamy wąskie biodra. Najważniejsze to, aby strojem móc zaakcentować, co najatrakcyjniejsze, przez to można odwrócić uwagę od niedostatków urody, skupiając ją na tym, co najlepsze. Tak samo działają, wspomniane powyżej, ciemne kolory.

gorset wyszczuplający

Autor: MITEX
Źródło: http://www.jagna.pl

Na przykład ludziom z dużą ilością nadprogramowych kilogramów zaleca się używanie ciemniejszych ciuchów, jednak zestawienie ich z ponurymi kolorami nie wpłynie już dobrze na wygląd. Świetnie sprawdzą się ciemne spodnie oraz jasne góry, lecz również dwukolorowe sukienki i bluzki w pionowe paski. Właśnie w taki sposób wykończone stroje powinny być najważniejszymi elementami w szafie kobiety o dużych rozmiarach. Zawsze także można użyć różnych dodatkowych ubrań, które bardzo wspomagają wygląd sylwetki. Bez wątpienia takim czymś jest body wyszczuplające. Wspaniale poprawią sylwetkę, dzięki czemu każda kobieta może poczuć się atrakcyjniej np.: zobacz więcej tutaj.