Gładka cera

Jeżeli pragniemy zapuścić brodę powinniśmy pamiętać o paru sprawach. Co jest najbardziej istotne?

Coraz więcej mężczyzn decyduje się zapuścić brodę, a jak się zdaje nie ma w tym nic ciężkiego. No przecież ona sobie po prostu rośnie, nie powinniśmy jej przeszkadzać.

No ale oczywiście, nie można jej zostawić samej sobie, ponieważ zacznie rosnąć jak chce. Więc na pytanie jak dbać o brodę odpowiemy, iż powinniśmy ją modelować, przycinać, sprawdzać czy nie robi się zbyt mocno chaotyczna. Trzeba ją dyscyplinować, żeby nie wyrosła po swojemu. Na pytanie więc jak zapuścić brodę , jak wspomnieliśmy wcześniej, nie warto odpowiadać, bo najbardziej korzystniej jej nie przeszkadzać.

Niestety

broda

Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com

, nie dla każdej osoby broda będzie dobra, bo zwłaszcza na początku jest tak, że swędzi. Dzieje się tak, gdyż skóra nie zdąży się przyzwyczaić do włosów i zaczyna denerwować. Faktycznie będzie to irytować latem, gdy skóra dodatkowo się poci. To jednakowoż tylko przejściowy okres, a jak uda nam się to przetrwać, to po określonym czasie przestaniemy dostrzegać, iż coś się dzieje.

Te intrygujące wiadomości mają swoją kontynuację. Pragniesz się z nią zaznajomić? Więc idź do strony i tam rozkoszuj się fascynującymi wątkami.

Zanim to jednakże się stanie warto sobie pomóc, czyli zmniejszyć swędzenie nawilżającym balsamem po goleniu, którego używaliśmy do tej pory.

Jeśli już mamy dość duży zarost pojawiają się kolejne komplikacje. Przy pełnej brodzie będzie powinniśmy wybrać czy golić szyję do jej górnej linii oraz czy golić w jakimś stopniu poliki. Duża liczba osób tak robi, lecz nie istnieje tu jedna zasada. Z pewnością należy działać tak, jak będzie bardziej komfortowo. Jak widzimy, mimo wad warto zapuścić brodę , ponieważ polepszy się nasz styl, a i my poczujemy się bardziej męsko. Jak zawsze marzyliśmy o pięknej brodzie, to nie ma co się zastanawiać, dobrze zrealizować ten cel.