Biały uśmiech

Jak poprawić wygląd cery? Decydując się na fachowe zabiegi czy korzystając z domowych sposobów?

Każda z kobiet marzy o gładkiej skórze, żeby to osiągnąć często poddaje się wielu bolesnym zabiegom, które przynoszą wyniki, lecz niestety na niezbyt długo.

depilator

Autor: Amy
Źródło: http://www.flickr.com

Maszynki elektryczne czy depilacja woskiem pozwala pozbyć się problemu na kilka dni do maksymalnie trzech tygodni, a najskuteczniejsza metoda – „zabieg depilacji laserowej” jeszcze do niedawna był kojarzony z koniecznością wizyty w fachowych gabinetach kosmetycznych. Od niedawna zabieg depilacji laserowej możemy przeprowadzać samodzielnie w domu przy zastosowaniu nowości, którą jest domowy depilator laserowy. Producenci, jak i eksperci przyznają, że jest to urządzenie zupełnie bezpieczne w użyciu, oczywiście pod warunkiem, iż nie mamy na depilowanych częściach ciała żadnych śladów chorób skórnych, lub także świeżej opalenizny.

Depilator laserowy działa na podstawie imitacji wiązki światła, jaka likwiduje włosy wraz z cebulkami i mieszkami włosowymi, dzięki temu włos wypada i na długi czas skóra jest gładka (sprawdź jak wygląda peeling). W okresie jednego zabiegu nie każdy z mieszków w fazie aktywnej (anagen) zostają usunięte, aby osiągnąć właściwą redukcję włosów, zaleca się przeprowadzenie dużej ilości zabiegów w okresie polecanym przez producenta. Kolejne zabiegi mają na celu likwidacji aktywnych mieszek, jakie nie zostały zniszczone w okresie wcześniejszej sesji. Po wielokrotnym użyciu włosy odrastają na pewno wolniej, są rzadsze oraz jaśniejsze.

Powinniśmy też zwrócić uwagę, nim nabędziemy depilator, że depilacja laserowa nie jest najlepsza dla skóry o ciemnej karnacji, jak również nie zadziała w przypadku białych włosów oraz siwych. Być może jednakowoż konieczna jest profesjonalna depilacja? W takiej sytuacji najbardziej pewna jest wizyta w klinika estetyczna Miracki Warszawa. Tam przeprowadzane są różnorodne zabiegi, czyli oczywiście depilacja laserowa , lecz jednocześnie peeling chemiczny i tym podobne. Wszystko po to, ażeby skóra była piękna, jak nigdy wcześniej.

Czy zajmują Cię zbliżone wątki? Jeśli tak, to jeszcze więcej takiego rodzaju opisów znajdziesz na naszej następnej stronie. Zapraszamy!

Tego typu zabiegi zapewniają również większą pewność niż domowe sposoby, przede wszystkim dlatego, iż są bardziej skuteczne. Efekty są w większym stopniu zadowalające, my natomiast mamy dowód, że zabieg został wykonany jak najbardziej profesjonalnie.