Odzież elegancka,  Staniki push-up

Niezwykłe kosmetyki z aloesem.

Santaverde to marka produkująca prawdziwe kosmetyki. Wszystkie produkty Santaverde zawierają czyste soki a także oleje roślinne, łagodnedestylaty ziołowe i cenne ekstrakty roślinne – również ani jednej kropli wody. Większa część używanych surowców pochodzi z poświadczanych upraw i dodatkowo certyfikowanych dzikich zbiorów.

wejdź na www i dowiedz się więcej

Autor: Artego
Źródło: Artego

Dzięki własnym ekologicznym hodowlom roślin, Santaverde jest w stanie monitorować wszystkie etapy procesu produkcji i poręczają, że do robienia ich produktów stosowane są tylko najczystsze i najświeższe surowce obejmujące prawdziwe ilości substancji czynnych. Na nieszczęście Santaverde to firma produkująca kosmetyki tylko do cery wrażliwej, tłustej i pielęgnacji ciała. Ich wartość jest nieco wygórowana, bowiem za krem nawilżający o objętości 30 ml potrzeba zapłacić 130 zł. Chcąc podobnie skutecznie zatroszczyć się o swoje włosy, które zazwyczaj są już „po przejściach” powinno się zainwestować w stosownyszampon do włosów farbowanych (dodatkowe informacje na stronie ).

Producentów jak i firm tego typu kosmetyków jest niezmiernie dużo. Przedział cenowy też jest bardzo złożony: rozpoczyna się od 10 zł zamyka na 100 zł, czasami nawet więcej. Najbardziej zalecany jest szampon do włosów farbowanychfirmy Kerastase Reflection, który pielęgnacyjnie odpiera światło, przemieniając każde włókno włosa oraz nadając im zwierciadlany blask. Wartość produktu to ok. 80 zł. Za 250 ml.
Innym szamponem jest Vitamino Color marki L’Oreal, który żywi włókno włosa jak równieżoszczędza blask włosów koloryzowanych, od pospolitych po grube, od mało do średnio uwrażliwionych sprawiając, że włosy są bardziej miękkie, subtelne i błyszczące. Wartośćproduktu to ok. 35 zł za 250 ml. Oba te szampony zdobyć można jedynie w sklepie z artykułami fryzjerskimi. Prościej dostępnym na rynku jest Garnier Fructis Color Resist, którego cena to ok. 9zł za 250 ml.

Ciekawią Cię różnego rodzaju specjalistyczne posty? Zatem idź tu i przeglądaj nasze nowe newsy na ten temat. Mamy nadzieję na Twoją ocenę.

Szampon ten dzięki zawartości olejku z winogron + ACAI odżywiawłosy, a dzięki użyciu technologii Chroma Intense ( gdzie pigmenty utrzymują się wewnątrz włosa), sprawia, że barwa jest niezmiernie trwały.

Pomnij, że dbając tak samo o włosy jak i skórę należy korzystać ze sprawdzonych i pewnych kosmetyków. Czasami lepiej zapłacić niewiele więcej za konkretny produkt, jednakże mieć pełne przekonanie że nie zrobimy sobie nim żadnej szkody.