Gładka cera

Stań przed światem prezentując i czując się fantastycznie

Według badania, o którym donosił „The Daily Mail”, przeciętna kobieta krytykuje swój wygląd na ogół 36 razy w ciągu dnia. Współcześnie, gdy kuszą nas skuteczne środki poprawiające to, co naturze nie do końca wyszło za dobrze, mamy zamiar z nich korzystać. Które zabiegi polskie kobiety wykonują najczęściej?

kosmetyczka

Autor: Laura D’Alessandro
Źródło: http://www.flickr.com
Bezustannie zabiegiem numer jeden, wykonywanym przez pacjentki klinik urody jest powiększanie piersi, zarówno metodami mniej inwazyjnymi, jak i operacyjnymi. Ładny, jędrny biust to niewątpliwie jeden z ważniejszych atrybutów kobiecości, z tego powodu ogromna popularność operacji korygujących wielkość i kształt piersi wcale nas nie dziwi.

Mimo że lifting twarzy Kraków wydaje się być posunięciem dosyć radykalnym, wciąż jest niezwykle popularny. Jest to chirurgiczna metoda odzyskania tego, co skradły czas i siła grawitacji. Podczas zabiegu, liftingu twarzy i szyi warstwa skóry zostaje napięta, wygładzona i podniesiona. I chociaż należy liczyć się z bliznami po zabiegu, są one dyskretnie ukryte w owłosionej skórze głowy lub zasłonięte przez ucho. Nieinwazyjnie i bez bólu? Oczywiście. Medycyna estetyczna zapewnia sporo zabiegów upiększających, odbywających się bez cięć i szwów. Wygładzanie rysów twarzy tzw. botoksem, wypełniacze w postaci kwasu hialuronowego czy peelingi chemiczne to skuteczne inwestycje w piękno. Bezinwazyjnym zabiegiem jest również często przeprowadzana epilacja.

depilacja

Autor: Elite
Źródło: Elite
Depilację można przeprowadzić samodzielnie w domu, jednak jej efekty są nietrwałe – bywa, że już następnego dnia nasza skóra przypomina w dotyku papier ścierny. Metoda epilacji laserowej jest o tyle bardziej praktyczna, że już na stałe usuwa zbędne owłosienie występujące na ciele. Poddanie się zabiegowi depilacji, nie tylko pozwoli zapomnieć o codziennej, uciążliwej depilacji, ale zadba o wygląd naszej skóry, zagwarantuje odpowiednią higienę ciała, oraz zdecydowanie doda nam pewności siebie.

W dzisiejszych czasach, spore owłosienie na kobiecym ciele jest problemem, który zwraca uwagę.porządne informacje (maleckamakeup.pl/makijaz-slubny/)Bywa, że wynika on z urody kobiety, czasem jest przejawem zaburzeń hormonalnych. Niemniej jednak w obu tych przypadkach nie jesteśmy skazane na życie z tym przykrym problemem.