Gładka cera

Idealne ostrza do tradycyjnego golenia dla panów

Każdy facet z prawdziwego zdarzenia wie, jakie maszynki kupować do golenia. Musi też mieć świadomość, które produkty są faktycznie warte jego uwagi. Nie wszystkich chłopcom ojcowie przekazali tę wiedzę, ale po jakimś czasie młodzi mężczyźni sami mogą znaleźć tę wiedzę.

mężczyzna, broda

Autor: Nan Palmero
Źródło: http://www.flickr.com
Wystarczy poszperać w Internecie, czy pójść do Barber Shopu i wszystko okaże się jasne. Otóż najprawdziwsze męskie golenie kojarzy się z brzytwą. A najlepsze brzytwy , które można dostać na rynku to brzytwy dovo (brzytwy). Pozostałe produkty do golenia można kupić od firmy Truefitt & hill. Kiedy nie możemy nigdzie w zwykłych sklepach znaleźć produktów tej firmy, to dobrze spojrzeć w ich sklepie internetowym, tam na sto procent damy radę wyszukać wszystko, to, co jest nam niezbędne.

W dzisiejszych czasach znowu wróciła moda na brody. Jednak by mieć konkretny zarost, który będzie można podziwiać to trzeba się pomęczyć.

Ten ciekawy fakt (http://uniquecos.pl/sklep/kosmetyki/pielegnacja-ciala/zele-do-ciala/) przypadł Ci do gustu To rewelacyjnie, ponieważ na nowej stronie przygotowaliśmy dla Ciebie więcej tego rodzaju postów.

Odwiedziny w Barber Shopie są mile widziane, by rzeczywiście w porządny sposób ułożyć zarost, by rósł tak jak powinien. Potem można samodzielnie nad wszystkim popracować, nie zapominając żeby wybierać naprawdę sensowne produkty (Truefitt & hill).

Najlepsze do ostrzenia brzytwy

Jeżeli używamy brzytwy konieczny będzie kamień belgijski, bo to na nim najlepiej się brzytwę ostrzy. Owe kamienie można zakupić w Internecie w dobrej cenie. Ale, gdy używamy brzytwy, to po prostu musimy go kupić. Kamienie belgijskie spotkamy w Barber Shopach, tam też ich używa się do przygotowania brzytwy- .

Bo brzytwa powinna być rzeczywiście ostra, nie bez kozery w końcu mówi się: „ostry jak brzytwa”. Od dawna brzytwa kojarzy się z najbardziej ostrym sprzętem. Golibroda jakimś nieostrożnym ruchem jest w stanie przeciąć skórę klienta. Skaleczenia będą zdarzać się na początku często, zwłaszcza, gdy sami mamy zamiar golić się brzytwą.

Ta solidna oferta (https://www.permanent24.pl/pl/c/Pigmenty/33), którą przygotowaliśmy dla fanów omawianej tematyki, zawiera podobne informacje na to fascynujące zagadnienie – zobacz tu.

Jednak po pewnym czasie wyczujemy to narzędzie i będziemy w stanie porządnie się ogolić bez ani jednego zadrapania. Praktyka i w tym aspekcie czyni mistrza, jeżeli więc chcielibyśmy mieć faktycznie fantastyczny zarost musimy nauczyć się o niego dbać, lub weźmy brzytwę do ręki i go zlikwidujmy.