Gładka cera

Sposoby na wyprostowane włosy, czyli realizacja pragnień wielu dziewczyn.

Wielu zdaje sobie z tego sprawę, iż zawsze marzymy o tym, czego nie mamy . Dlatego też dziewczyna, która ma kręcone włosy chce mieć wyprostowane, a ta z prostymi pokręcone. Dla tych pierwszych jest możliwość, który ulepszy życie wielu kobietom.

kreatyna prostowanie

Autor: Arild Finne Nybø
Źródło: http://www.flickr.com
Ciągłe wstawanie godzinę przed niekiedy, nagrzewanie prostownicy, postój przed lustrem i prostowanie włosów. Tak zapowiada się początek dnia wielu kobiety. No trudno, ale jeśli marzą nam się wyprostowane włosy, wymaga to poświęceń. Jednakże jest obecnie pewien możliwość, który może wspomóc ulepszyć trochę styl życia dziewczynom. Keratynowe prostowanie – (keratynowe prostowanie) włosów to pielęgnacja, który ma za zadanie prostowanie, ale jednocześnie odbudowanie struktury końcówek włosów (dowiedz się więcej). Inny tytuł zabiegu to brazylijskie wyprostowywanie włosów. Jest to dopełnianie w strukturze niedoboru keratyny, czyli białka, które jest odpowiedzialne naturalnym składnikiem tworzącym strukturę włosa. Za pomocą żelazka fryzjerskiego podgrzewany zostaje preparat keratynowy. Nakładany na końcówki preparat jest utrzymywany na włosach przez ok. 30 minut. Oczywiście później następuje suszenie włosów przy niewysokiej temperaturze. Zabieg ta jest dobrą alternatywa dla wszelkich substancji. Trwałe prostowanie włosów jakie daje ten środek zapewnia nieskazitelny skutek. Koszt zabiegu wynosi od 600 do 1000 zł Nie należy chodzić do salonów, aby wykonywać tą pielęgnacje. Kobiety robiąc certyfikowane kurs mogą wykonywać je w domu. Muszą zakupić tylko specjalne preparaty. Po pielęgnacji włosy są piękne, lśniące i łatwe w stylizacji. Efekt wyprostowanych włosów występuje się do 5 miesięcy. Pielęgnacja ta uniemożliwia koloryzacje. Przez dwa tygodnie należy się zatrzymać ze stosowaniem koloru. Można to jednak wykonać, wiedząc, że zaoszczędzimy czas na prostowaniu.
Jeżeli jednak zdecydujemy się na keratynowe prostowanie włosów – http://keratinpolska.com/, zdawajmy sobie sprawę, że musi wyselekcjonować świetny salon fryzjerski, który nie wpłynie na naszą kondycje włosów.

Dziewczyny powinny być zadowolone z takiego sposobu. Najważniejszy tutaj jest skutek końcowy, dlatego mnóstwo kobiet już na tą kurację się zadecydowało.