Bez kategorii

Gdzie znaleźć dobre buty męskie?

Krąży powiedzenie że eleganckiego mężczyznę można poznać po butach. Choć ciężko przypisać te słowa jednemu autorowi, z pewnością poprą go reprezentanci świata mody. To przecież obuwie dopełnia każdą stylizację i jest wyznacznikiem stylu mężczyzny.

sklep z butami Clarks

Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Cóż, polskie firmy na tle zachodnich marek wypadają dosyć blado. Wynikiem tego stanu rzeczy jest fakt, iż spora ilość mężczyzn, która ma zamiar nabyć klasyczne buty, robi to za pomocą internetu i nie wynika to ze snobizmu , co z braku wyboru w rodzimych salonach obuwniczych modeli spełniających bardzo proste kryterium: prosty, zawsze na czasie design.

buty męskie Clarks

Autor: John Lodder
Źródło: http://www.flickr.com

Rodzime marki, przypuszczalnie obawiają się pójść w klasykę, z tej prostej przyczyny, iż klasyka oznacza ponadczasowość, w skrócie: obuwie na wiele sezonów (polecana strona). Zatem jeśli klient kupi klasyczne buty, to nie wyjdą z mody długi czas. Maleje więc szansa, iż za rok wróci po nową parę, ponieważ poprzednie staną się już niemodne .

Zachodnie marki nic sobie nie robią z tego owych dylematów. Jedną z nich jest firma Clarks, która od początku swego istnienia stawia na jakość oraz komfort. Buty męskie Clarks wyróżniają się nieprzemijającą elegancją i stylem. Dużym powodzeniem cieszą się mokasyny – jedne z najpopularniejszych butów na sezon wiosenno-letni. Lekkie, wygodne, uniwersalne i stylowe, te cechy określają mokasyny Clarks. Niby formalne, ale nie tak jak klasyczne modele. Niby sportowe, ale nie tak jak tenisówki.

Zależnie od fasonu, koloru i użytej skóry mogą być mniej lub bardziej eleganckie. Dobra alternatywa dla panów którzy lubią łączyć i elegancję i nieformalny luz. Idealnie wyglądają do sportowego garnituru (np. lnianego), zestawów koordynowanych ze spodniami chino, do dżinsów, a nawet szortów (więcej).

Jeżeli ciekawi Cię prezentowany temat, patrz szczegóły (http://www.wonia.pl/wielkanocny-stol/) faktów na ten wątek, które okażą się niesamowicie fascynujące i z pewnością wciągną Cię całkowicie.

Firma tworzy obuwie już od 1825 roku, co jest jednoznaczne z tym, iż wiele lat doświadczeń owocuje wiedzą na temat szytych butów. Obmyślając stylizację powinniśmy uwzględnić, że buty powinny się uzupełniać z dodatkami, np. skórzanym paskiem. Dobrze, gdy współgrają i stylistycznie i kolorystycznie z butami, które planujemy założyć.