Bez kategorii

Gdzie znaleźć dobre buty męskie?

Krąży powiedzenie że eleganckiego mężczyznę można poznać po butach. Choć ciężko przypisać te słowa jednemu autorowi, z pewnością poprą go reprezentanci świata mody. To przecież obuwie dopełnia każdą stylizację i jest wyznacznikiem stylu mężczyzny.

sklep z butami Clarks

Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Cóż, polskie firmy na tle zachodnich marek wypadają dosyć blado.

Inne, również niezwykle zajmujące szerokie opracowanie (http://www.rajsoczewek.pl/okulary-korekcyjne/solano) przedstawionego tematu znajdziesz w tym miejscu. Zobacz koniecznie a na pewno nie będziesz żałować!

Wynikiem tego stanu rzeczy jest fakt, iż spora ilość mężczyzn, która ma zamiar nabyć klasyczne buty, robi to za pomocą internetu i nie wynika to ze snobizmu , co z braku wyboru w rodzimych salonach obuwniczych modeli spełniających bardzo proste kryterium: prosty, zawsze na czasie design.

buty męskie Clarks

Autor: John Lodder
Źródło: http://www.flickr.com

Rodzime marki, przypuszczalnie obawiają się pójść w klasykę, z tej prostej przyczyny, iż klasyka oznacza ponadczasowość, w skrócie: obuwie na wiele sezonów (polecana strona). Zatem jeśli klient kupi klasyczne buty, to nie wyjdą z mody długi czas. Maleje więc szansa, iż za rok wróci po nową parę, ponieważ poprzednie staną się już niemodne .

Zachodnie marki nic sobie nie robią z tego owych dylematów. Jedną z nich jest firma Clarks, która od początku swego istnienia stawia na jakość oraz komfort. Buty męskie Clarks wyróżniają się nieprzemijającą elegancją i stylem. Dużym powodzeniem cieszą się mokasyny – jedne z najpopularniejszych butów na sezon wiosenno-letni. Lekkie, wygodne, uniwersalne i stylowe, te cechy określają mokasyny Clarks. Niby formalne, ale nie tak jak klasyczne modele. Niby sportowe, ale nie tak jak tenisówki.

Zależnie od fasonu, koloru i użytej skóry mogą być mniej lub bardziej eleganckie. Dobra alternatywa dla panów którzy lubią łączyć i elegancję i nieformalny luz. Idealnie wyglądają do sportowego garnituru (np. lnianego), zestawów koordynowanych ze spodniami chino, do dżinsów, a nawet szortów (więcej).

Jeżeli ciekawi Cię prezentowany temat, patrz szczegóły (http://www.wonia.pl/wielkanocny-stol/) faktów na ten wątek, które okażą się niesamowicie fascynujące i z pewnością wciągną Cię całkowicie.

Firma tworzy obuwie już od 1825 roku, co jest jednoznaczne z tym, iż wiele lat doświadczeń owocuje wiedzą na temat szytych butów. Obmyślając stylizację powinniśmy uwzględnić, że buty powinny się uzupełniać z dodatkami, np. skórzanym paskiem. Dobrze, gdy współgrają i stylistycznie i kolorystycznie z butami, które planujemy założyć.