Odzież elegancka

Dlaczego panie tak chętnie kupują ubrania w lumpeksach

Kobiety wiodą prym w chodzeniu na zakupy, a zwłaszcza do sklepów odzieżowych. Późnojesienne kurtki czy letnie spódniczki nie są asortymentem deficytowym, ale w firmowych sklepach ich wartość staje się dość astronomiczna – wystarczy spojrzeć na metki w trakcie posezonowych promocji, aby przekonać się, ile zarobkują na nas sprzedawcy.

sklep z ciuchami

Autor: Maya-Anaïs Yataghène
Źródło: http://www.flickr.com
Z tego też powodu wiele osób decyduje się na zakupy w ciucholandach, które stają się obecnie licznie odwiedzane przez przedstawicielki płci pięknej w każdym wieku. Niewielka cena nie bywa jednakże jedynym powodem, dla którego pod drzwiami takich sklepów odzieżowych ustawiają się każdego poranka spore kolejki.

Chcąc i planując stworzyć własny szmateks, trzeba sobie poszukać dobrego dostawcę towaru. W tym celu warto zorientować się, gdzie w okolicy zlokalizowane są spore hurtownie odzieży używanej. Takie miejsca będą obfitować w nietuzinkowe ciuchy, których nasi klienci nie dostaną w żadnym innym sklepie. A legendarne, krótkie kurtki ze skóry czy nieśmiertelne jeansy, wystawione na pokaz w witrynach sklepowych, będą działać na przechodniów niczym lep na owady.

Rewelacyjnie zaopatrzone hurtownie odzieży używanej mogą zapewnić nam stokrotne zyski jeszcze na inny sposób. Do każdych ubrań niezbędne są dodatki: torebki, apaszki, a także buty (zobacz odzież używana hurtownia). Niektóre osoby będą odwiedzać szmateksy, bo szukają niebanalnych, designerskich dodatków do swoich świeżo zakupionych ubrań. Niektóre okazje (randki, zloty absolwentów szkół) wymagają, aby wyglądać szałowo, a są i takie panie, które w tygodniu także cenią sobie nieco wyrafinowany wygląd. Warto zatem już na początku przekonać się, czy upatrzona przez nas hurtowania jest na tyle ogromna, że oferuje i taki asortyment – http://www.dortex.pl/można zobaczyć przed ciucholandami nawet na pół godziny przed ich otwarciem, z jednej strony niesamowicie dziwią cudzoziemców, a z drugiej uświadamiają mieszkańcom naszego kraju, jak dochodowy bywa to interes.

Sukces oczywiście nie zależy tylko od wyboru dostawcy, którymi są hurtownie odzieży używanej. Obligatoryjna będzie korzystna lokalizacja, gdzieś w centrum miasta, zadowoleni i znający się na modzie ekspedienci, a także… odrobina szczęścia.
Źródło: Scand-all