Zerwij ze swoim nałogiem

Dużo dzisiejszych par nie może się ze sobą dogadać. Czy istnieje recepta na kryzys małżeński?

Niestety, ale współcześnie ludzie są bardzo zabiegani, co powoduje, że wielu z nas nie ma czasu na to, żeby choć na moment się zatrzymać i pomyśleć nad relacjami ze swoimi najbliższymi. W rezultacie, dość często dochodzi do konfliktów pomiędzy wszystkimi członkami rodziny, a zwłaszcza między małżonkami, zarówno z krótkim, jak i długoletnim stażem.

małżeństwo

Autor: Chareze Stamatelaky
Źródło: http://www.flickr.com
Statystyki informują, że praktycznie większość par ma w związku jakieś problemy. Kłótnie stanowią codzienność dla wielu osób i wiele z nich uważa, że jak najbardziej jest to normalne zjawisko. Zazwyczaj nie są one nazbyt poważne, dlatego takie małżeństwa mogą trwać ze sobą nawet kilkadziesiąt lat i się wzajemnie detronizować. Nie oznacza to natomiast, że nie ma potrzeby podejmować choćby prób polepszenia takich relacji. Można wymienić wiele takich par, które praktycznie w ogóle się ze sobą nie sprzeczają. Tylko wówczas można tworzyć naprawdę szczęśliwy związek, gdzie obie połówki doskonale się ze sobą czują.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, to przeczytaj dodatkowe informacje (http://poradniaalergologicznalegnica.pl/testy-alergiczne/). Są one na nowej witrynie, którą opracowaliśmy pod poniższym linkiem.

Absolutnie każdy z nas powinien do tego dążyć, na różne możliwe sposoby. Podstawą powinien być bowiem szczęśliwy, harmonijny i udany związek.

W dzisiejszych czasach mamy dostęp do różnych rozwiązań, aby poprawić bliskie relacje z naszym partnerem. Jeżeli chodzi o gabinet psychologiczny Warszawa gwarantuje nam ona co najmniej kilkadziesiąt tego typu miejsc, gdzie możemy pomówić o swoich problemach z osobą, która się na tym po prostu zna. Specjaliści w tej dziedzinie mogą dotrzeć do nawet najbardziej ukrytych źródeł problemu, dzięki czemu możliwe jest realne i długotrwałe naprawienie relacji, a nie tylko tymczasowe – gabinet psychologiczny Bożeny Jakubowskiej.

Jak odbywa się skuteczna terapia?

Jeśli czujemy, że relacje z naszym partnerem mogą wyglądać o wiele lepiej to niezwłocznie winniśmy udać się do specjalisty wraz ze swoim partnerem. Takie spotkania przebiegają w pełnym, trzyosobowym gronie, co jest bardzo ważne. Terapia małżeńska ma na celu wyszukanie źródła problemu. Poza tym, obydwie strony mogą wypowiedzieć swoje żale w towarzystwie kogoś trzeciego, obiektywnego, kto we właściwy sposób może ocenić poszczególne kłótnie czy sprzeczki. Można wymienić wiele przykładów, kiedy małżeństwa wychodziły dzięki temu z głębokiego kryzysu.