Biznesowa moda,  Moda a finanse

Dowiadujemy się Czy reklama na telebimach jest skuteczna?

Reklama na telebimie jest współcześnie jedną z niezwykle często wykorzystywanych gatunków reklamowych. Coraz to więcej przedsiębiorstw decyduje się na tę właśnie odmianę promocji z jednego, niesłychanie bezproblemowego powodu – reklama wyświetlana na telebimach może dotrzeć do niezmiernie szerokiego gremia adresatów, ponieważ nie można jej przeoczyć.

Pokój hotelowy

Autor: Schezar
Źródło: http://www.flickr.com
Telebim Konin jest to wielki ekran podświetlany przez sporo diod ledowych- . Dzięki temu przypuszczalne jest zdobycie niesłychanie jasnego oraz widocznego obrazu, jaki dostrzegany jest nawet z całkiem dużej odległości. Reklamy, jakie są emitowane na telebimach ogromnie dobrze widać nawet w złej pogodzie, takiej jak obfity deszcz lub padający śnieg. Oprócz tego kolorowe obrazy, jakie nadaje telebim też pociągają wzrok innych osób – o wiele bardziej aniżeli dla przykładu bannery reklamowe lub plakaty. Acz aby reklama (zobacz http://www.studioprinter.pl/oklejanie-witryn/) na telebimach była efektywna musimy pamiętać o paru istotnych regułach i się do nich zastosować.
Wiurtualny asystent

Autor: mjtmail (tiggy)
Źródło: http://www.flickr.com
Pierwszą sprawą, którą trzeba brać pod uwagę jest sama reklama. Jeśli będzie bezbarwna, niewiele atrakcyjna lub nieoczywista to nawet kiedy będzie wyświetlona na telebimie to nie zaintryguje przechodniów. Reklama (zobacz http://www.studioprinter.pl/tablice-reklamowe-ozdobne-drewniane/) nie może być też nadto długa i skomplikowana, tak by w bezproblemowy sposób można było zachować w pamięci treści, które podaje. Znaczącą rzeczą będzie lokalizacja telebimu. Ekran LED Warszawa wypada umieścić tam, gdzie regularnie przebywa najsporzej osób.-

Dobrym miejscem okaże się zatem skwer, środek miasta, rynek, okolice ogromnych sklepów czy też galerii handlowych a także częstokroć uczęszczane ulice i autostrady.