Archiwum: dieta

dieta

Kilka kilogramów chudsza

odchudzanie
W świecie, gdzie ideałem dla wielu są modelki z okładek czasopism każda zwykła dziewczyna musi zrzucić kilka kilogramów. Patrzymy na kobiety mające ponad 170cm, ważące niewiele ponad pięćdziesiąt kilogramów i myślimy, co zrobić, żeby tak wyglądać. Nie jest to dobry punkt odniesienia. Jednak, jeśli naprawdę doskwiera nam kilka lub kilkanaście kilogramów więcej dobrze pomyśleć o ich zrzuceniu. Jak szybko schudnąć?

Zadbaj o własne ciało – jak wyzbyć się niechcianego tłuszczu

skóra - odzwierciedlenie

Okres letnio-wakacyjny zbliża się w bardzo szybkim tempie. Najwyższy czas wziąć się za swoją kondycję – ulepszyć formę, wyrzeźbić muskulaturę oraz pozbyć się nadprogramowych kilogramów przez jakie czujemy się ospali jak również ociężali. Przepisów na letnią regenerację i powrót do dobrej kondycji jest naprawdę dużo, począwszy od treningów wykonywanych na zasadzie interwałów, crossfit czy też odpowiednie programy odchudzające. A co jeśli musimy pozbyć się tłuszczu w jak najkrótszym czasie?

Jak polepszyć pracę naszego umysłu i zredukować poziom napiecia nerwowego?

orzechy włoskie
Żyjemy w bezustannym biegu. Chroniczny pośpiech, nawał codziennych obowiązków, niewiele wolnego czasu, nieodpowiednia dieta, długie godziny spędzone za biurkiem, nieustanne współzawodnictwo – to wszystko bardzo często staje się źródłem stresu, wywierając niekorzystny wpływ na nasze samopoczucie.
Długotrwałe napięcie osłabia układ odpornościowy a zdolność organizmu do wytwarzania przeciwciał ulega znacznemu obniżeniu.

Jakim sposobem aktywnie dbać o swoje ciało?

fitness
Nie od dzisiaj wiadomo, że nasz wygląd zewnętrzny jest niesłychanie istotnym szczegółem, jaki ma ogromny wpływ na wiele elementów w naszym życiu codziennym. W związku z taką sytuacją intensywnie zależy nam na tym, aby wyglądać atrakcyjnie. Praktyka bowiem pokazuje, że to jak czujemy się w swoim ciele ma względnie znaczący wpływ na nasze samopoczucie.