Archiwum: dieta

dieta

Jak polepszyć pracę naszego umysłu i zredukować poziom napiecia nerwowego?

Żyjemy w bezustannym biegu. Ustawiczny pośpiech, nawał codziennych obowiązków, brak wolnego czasu, zła dieta, niekończące się godziny spędzone przed komputerem, nieustanne współzawodnictwo – to wszystko nierzadko staje się źródłem stresu, negatywnie wpływając na stan naszego zdrowia.
Napięcie utrzymujące się zbyt długo osłabia układ odpornościowy a zdolność organizmu do produkowania przeciwciał ulega znacznemu obniżeniu.

Zadbaj o własne ciało – jak wyzbyć się niechcianego tłuszczu

skóra - odzwierciedlenie

Okres letnio-wakacyjny zbliża się w bardzo szybkim tempie. Pora więc zabrać się za siebie – poprawić formę, wyrzeźbić muskulaturę oraz pozbyć się nadprogramowych kilogramów przez które czujemy się powolni i ociężali. Przepisów na letnią regenerację i powrót do dobrej kondycji jest wiele, począwszy od treningów wykonywanych na zasadzie interwałów, crossfit czy także specjalne programy wspomagające utratę wagi i spalanie tłuszczu. A co jeżeli potrzebujemy pozbyć się tłuszczu odpowiednio szybko?

Likwidacja cellulitu to marzenie mnóstwa kobiet

likwidacja cellulitu
Nasze samopoczucie bardzo często, w dużej mierze zależeć będzie od tego, czy podobamy się sami sobie i czy jesteśmy zadowoleni ze swojego ciała. Dlatego właśnie tak istotne będzie to, żeby namyślić się, co chcemy przemienić we własnym wyglądzie, a też czy wiemy, w jaki sposób o siebie troszczyć się. Tylko regularne używanie odpowiednich preparatów może dać oczekiwane rezultaty, a co się z tym wiąże, ma szansę spowodować, że lepiej będziemy się czuli sami ze sobą.