Biały uśmiech,  Gładka cera

Działania w celu poprawienia urody. Kilka propozycji z zakresu działań medycyny estetycznej

Zabieg resurfacingu, to znaczy peelingu laserowego, jest dobrym sposobem polepszenia urody dla kobiet, jakie narzekają na takiego rodzaju kłopoty, jak nierównomierny odcień cery, szorstkość, oczekujące po tym peelingu równiejszego kolorytu, poprawy elastyczności oraz struktury. W laserze działa najnowsza technologia, jaka zastępuje jedną wiązkę laserową całym zespołem mikrowiązek, z kontrolowanym poziomem głębokości wnikania w naskórek oraz w skórę właściwą.

korekcja nosa

Autor: merec0
Źródło: http://www.flickr.com/photos/merec0/660330567/
resurfacing

Autor: Bitterroot
Źródło: http://www.flickr.com
Ten zabieg nie jest długi (od trzydziestu do sześćdziesięciu minut), lecz resurfacing zwykle trzeba powtarzać. Dla uzyskania najlepszych efektów polecana jest sesja 3 zabiegów, choć zdarza się, iż pacjentki są zadowolone z działań jednorazowego zabiegu. Resurfacing to jedynie jedna z wielu ofert klinik zajmujących się medycyną estetyczną. Bardzo wiele z nich oferuje też tego typu zabiegi jak: mezoterapia igłowa, ostrzykiwanie toksyną botulinową czy korekcja nosa. Kiedy wybieramy klinikę, dobrze jest sprawdzić, czy wśród lekarzy są wyłącznie specjaliści medycyny estetycznej, czy również chirurgii ogólnej, ponieważ łatwo im wówczas ocenić, czy problem, z jakim zgłasza się pacjentka, wymaga interwencji chirurgicznej, jak korekcja nosa, czy dostatecznym rozwiązaniem jest nie tak bardzo inwazyjny zabieg z obszaru medycyny estetycznej.

Źródło informacji:

W trakcie części zabiegów niezbędna jest obecność lekarza anestezjologa, a konsultacja u kosmetologa po zabiegach także jest wskazana. Czasem trzeba umówić się na wizytę kontrolną podczas regeneracji skóry. Najczęściej czas rekonwalescencji możemy skrócić sesjami zabiegów z użyciem lamp LED. Naświetlania służą również spotęgowaniu działania zabiegu.

Porównaj: