Biały uśmiech,  Gładka cera

Dąbki domki letniskowe – dobra alternatywa dla obleganych plaż i tłumy urlopowiczów

Istnieją takie obszary w kraju, gdzie czas się zatrzymuje. Jest tylko piękna, piaszczysta plaża, czyste morze albo jezioro i las. Czego chcieć więcej na udany odpoczynek?
O tym, jak Bałtyk może zauroczyć przekonał się już niejeden turysta.

Nie bez powodu co roku przyjeżdża tu minimum 50 procent Polaków. Ile wybiera się tu turystów z zagranicy do końca nikt nie wie. To, co najbardziej każdy wczasowicz chyba ceni, to niezwykle długie, piaszczyste plaże zachęcające do wypoczynku.
Rzym

Autor: esharkj
Źródło: http://www.flickr.com

Nad Morzem Bałtyckim jest wszystko, czego dusza zapragnie: przepiękne krajobrazy, pełno zabytków i atrakcji: dla dużych i małych. Znajdziemy tu szereg możliwości do spędzenia wolnego czasu: parki linowe, skoki spadochronowe, loty samolotem albo balonem, paralotnie nad morzem, rejsy statkiem, a to nie wszystko.

Wybierając się nad Bałtyk warto odpowiednio wcześnie określić się, gdzie i z kim chcemy jechać. Jeśli planujemy wakacje we dwójkę, w większości przypadków zamawiamy jest pokój w hotelu lub pensjonacie. W przypadku liczniejszej grupy przyjaciół sprawdzi się mieszkanie pod wynajem w jednym z popularniejszych miasteczek wczasowych bądź noclegi w jednym z ośrodków turystycznych, w których organizowane są także imprezy dla wczasowiczów. Dla chcących ciszy i spokoju w rodzinnym gronie znakomitym rozwiązaniem będą domki letniskowe w mniej uczęszczanych miejscowościach, jak choćby Ustronie Morskie czy Dąbki.
obrazek - wakacje

Autor: Michal Goszczynski
Źródło: http://www.flickr.com

Wbrew temu, co niektórzy mówią, że polskie morze jest droższe od zagranicznych wyjazdów, polskie miejscowości turystyczne wcale do drogich nie należąprzynajmniej nie wszystkie. Osoby wyjeżdżające na wczasy rodzinnie dowiedziały się już, że żeby wypocząć nie musimy wydawać fortuny. Zamiast hotelu albo ośrodka wczasowego można wybrać Dąbki i domki letniskowe.

W takiej miejscowości jak Dąbki domki letniskowe nie są drogie i kosztuję mniej więcej ok. 90-100zł/domek, licząc za dobę. Uwzględniając minimum 7 dni pobytu koszt wynajmu domku jest zdecydowanie mniejszy niż nie jeden ośrodek wczasowy (o hotelach już nie wspominając), a komfort pobytu znacznie większy.

Połączenie morza z jeziorem urozmaici wakacje zapalonym wędkarzom jak również fascynatom kajaków.
W Dąbkach można więc zażyć zarówno morskich kąpieli jak i rejsów po morzu lub rejsu kajakami po jeziorze jak i długich spacerów po sosnowym lesie.

Czytasz właśnie bardzo absorbujący artykuł, zatem z pewnością zaciekawi Cię także ten udostępniony tutaj materiał – on również jest godny Twojej uwagi.

Nie zabraknie tu również zabytków, do których zachęcają pobliskie miejscowości.

Jeżeli opublikowana w tym artykule wykładnia jest dla Ciebie przekonująca, to zobacz ponadto pozostałe wypowiedzi na temat, który został podniesiony w tym poście.

A w razie potrzeby mocniejszych wrażeń, do większych kurortów wczasowych jest niedaleko.