Gładka cera

Czy w niniejszym sezonie zgodne z obowiązującymi trendami będą pokręcone włosy oraz czy właśnie obserwujemy nawrót wałków do włosów?

Wiele kobiet czeka na wiadomości, co będzie zgodne z obowiązującymi trendami w niniejszym sezonie. Nie tylko w kwestii ubrań, lecz także w sprawach fryzur czy paznokci.

W niniejszym sezonie modne będą pokręcone włosy, przeto należałoby zaopatrzyć się w dobre akcesoria.
wałki do włosów

Autor: Hotel Przy Baszcie
Źródło: hotelprzybaszcie.pl

W tym sezonie do łask wracają wałki do włosów. Dzięki nim można w różnorodny sposób zakręcić włosy i przede wszystkim dodać im wielkiej objętości. Wałki do włosów to doskonały wniosek, żeby włosy bez wyrazu przywrócić do życia. Wałki do włosów są niezwykle proste w użyciu i powodują mniejsze uszkodzenia włosów niżeli przykładowo lokówka. Istnieją dwa sposoby, w których wałki do włosów są niezbędne. 1 z nich przyniesie ogromną objętość włosom, które były proste i bez wyglądu.
Używanie czegoś tego typu jak wałki do włosów jest bardzo proste. Najpierw trzeba dokładnie umyć włosy i zastosować produkty do stylizacji takowe jak np. pianka. Potem odgarnąć trzeba nieduży kosmyk włosów oraz nakręcić je na wałki do włosów w takowym kierunku, w którym jest to dla nas najbardziej wygodne. Rozpocząć należy od zawijania na wałki do włosów górnych partii włosów. Podczas owijania owłosienia na wałki do włosów trzeba rozpocząć od końcówek i zawinąć owłosienie do samej głowy. Na końcu wałki do włosów (warsztaty fryzjerskie – sprawdź) zabezpiecza się szpilką lub wsuwką. Ważne jest zawijanie włosów – (zobacz True Keratin Polska) na wałki do włosów niezwykle mocno od samego początku lecz gdy włosy rozpoczną wypadać, można by rozpocząć jeszcze raz. Wałki do włosów rozmieszczamy na głowie w równych odstępach.

Po zawinięciu włosów na wałki do włosów warto jest użyć Lakieru do włosów, co utrwali włosy w dużym szczeblu. Pozostawić należy włosy do wyschnięcia, ale pragnąc przyspieszyć proces, można użyć suszarki do włosów.