Odzież elegancka,  Staniki push-up

Czy stereotypy odnośnie płci pasują do rzeczywistości? Co zdaje się być rzeczą popularną wśród kobiet? Dlaczego inność jest ciekawa?

Wszyscy wariujemy na punkcie czegoś innego. Nie jest to dziwne, gdyż wiele zależy od tego jacy jesteśmy, lecz również jak lubimy spędzać czas

Tak naprawdę nie powinniśmy wstydzić swoich małych dziwactw, ponieważ to część nas. Na pewno wszyscy posiadamy skłonność do powielania stereotypów, które są w nas bardzo mocno zakorzenione. Czy jednak sprawdzają się one w rzeczywistości?
„JUST BE YOURSELF” – JESIEŃ/ZIMA 2012/13

Autor: Big Star
Źródło: Big Star

Panie często posądza się o to, że szaleją na punkcie butów. Rzeczywiście, niektóre panie nie są w stanie opanować się przed kupnem nowej pary czółenek, mimo iż w szafie posiadają damskie czółenka (modne damskie czółenka) w ilości sztuk ogromnej. Natomiast chodzenie na zakupy nie jest czymś, za czym przepada każda kobieta. Z tego względu nie ma sensu powielać tego typu stereotypów. Niektóre panie chodzą na zakupy wtedy, gdy mają taka potrzebę. Jeśli potrzebne im nowsze letnie buty, to nabywają po prostu sandały damskie, a nie do tego 10 innych rodzajów obuwia(zobacz pełną ofertę na tej stronie).

Panów z kolei często posądza się o śledzenie każdego meczu piłki nożnej, lub granie w gry komputerowe. Faktycznie, może i wśród mężczyzn jest większą ilość fanów połki nożnej aniżeli wśród pań, natomiast można nie trafić za dobrze, jeżeli kupimy koledze bilety na mecz w związku z jego urodzinami. Stereotypy tak naprawdę może i w jakiś sposób potrafią poukładać postrzeganie świata, natomiast mogą być dosyć krzywdzące oraz mylące.
Całe szczęście wszyscy różnimy się od siebie wzajemnie. Posiadamy inne zainteresowania i posiadamy inny sposób na spędzanie czasu.

Ten szalenie intrygujący post posiada swoje odpowiedniki na innych stronach. Wejdź więc na hiperłącze do artykułu i zapoznaj się nimi.

W innym wypadku byłoby to dosyć nudne widzieć i mieć świadomość, iż każdy robi to samo.