Odzież elegancka

Czy lumpeksy znowu podbiją sektor odzieżowy?

Kupowanie w lumpeksach było ogromnie rozpowszechnione jeszcze parę lat wstecz. Na skutek tworzenia ogromnych centrów towarowych oraz sprowadzania z zachodnich państw prężnie działających sieci odzieży, posiadacze ciucholandów radzili sobie coraz gorzej i w konsekwencji byli zmuszeni zamknąć własne przedsiębiorstwa. Jednak nieoczekiwanie w ostatnim czasie ten trend totalnie się zmienił.

Na obszarze Europy second-handy błyskawicznie wracają. Udało się znaleźć przepis na to, żeby lumpeks był licznie odwiedzany przez klientów i zapewniał dochody. Najistotniejsze jest odpowiednie ułożenie towaru i dobra hurtownia (sprawdź przykłady) odzieży. należy posiadać znajomości z kilkoma kontrahentami, także spoza kraju.

Pomimo niskich stawek ważnych w ciucholandach w wybrane dni mamy możliwość skorzystać z jeszcze większych obniżek, jednak powinno spodziewać się mniejszego wyboru, gdyż to głównie dni dowozu przyciągają najszerszą liczbę osób. Dlatego to właśnie wspomniana poprzednio dobra hurtownia odzieży jest konieczna do należytego funkcjonowania tego biznesu. Świetnym pomysłem jest obserwowanie witryn internetowych, gdzie umieszczane są zdjęcia asortymentu, który będzie można nabyć w nieodległym okresie.

Oprócz tradycyjnych punktów odzież używana http://www.dortex.pl/ jest możliwa do kupienia w sieci. Każdy dodany przedmiot jest dokładnie przedstawiony i uwieczniony na zdjęciach. Eksperci odwodzą od ślepego zmierzania za obniżkami i kupowania racjonalnie, według swojego smaku. To odzież używana łączy się z second-handami, lecz otrzymamy tam również książki, krążki, a także ozdoby do domu. Więcej w temacie tu: Hurtownia Pati.

szafa z ciuchami

Autor: Megan
Źródło: http://www.flickr.com

Nierzadko jesteśmy zmuszeni do zaciskania pasa. Lumpeksy są więc doskonałą alternatywą dla miłośników zakupów, którzy za niewielką kasę mogą natrafić na atrakcyjne i oryginalne przedmioty, przeważnie w nienaruszonym stanie. Szablonowe rozumowanie o takim punkcie jako miejscu o odpychającym zapachu, pełnym tłoku i kiczowatych ubrań zanika. Odzież używana nie jest tematem wstydliwym. Bez wątpienia możemy spodziewać się tworzenia następnych ciucholandów oraz rozrastania tych już działających.