Odzież elegancka,  Staniki push-up

Czy buty naprawdę zwracają uwagę drugiego człowieka – czyli to co nosimy na nogach jako czynnik do wywołania odpowiedniego pierwszego wrażenia

Buty – codzienne dopełnienie dowolnej garderoby, o którym w większości przypadków myślimy jedynie pod kątem praktycznym. Para obuwia to jednak coś o wiele więcej niż tylko ochrona dla stóp.

sukienka

Autor: Sascha Kohlmann
Źródło: http://www.flickr.com
Pasek ze skóry

Źródło: http://koszule-meskie.sklep.pl
ogląd - sklep

Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
Wbrew pozorom stanowią one podstawowe narzędzie w trakcie budowania swojego specyficznego wizerunku na zewnątrz. Każda sfera obecnego progresywnie nastawionego świata wymaga niejednokrotnie innego obuwia. Odmienne na spotkanie biznesowe, na siłownie, na wycieczkę, na wesele itp. Przykładów można tutaj mnożyć w nieskończoność. Modne buty to również swego rodzaju wyznacznik obycia – posiadanie pary butów, które oznaczone jest znakiem towarowym rozpoznawalnej marki lub rajstopy damskie producenta siłą rzeczy polepsza nasz status w danym środowisku.

Każda nasza strona www (http://13tattoo.pl/) posiada wyłącznie ciekawe dane, które zapadną Ci w pamięć na długo, więc bez wahania kliknij też tutaj!

Buty zwracają uwagę wyjątkowo, kiedy są źle dobrane do sytuacji. W efekcie modne buty szlagierowe buty są w stanie polepszyć jak i zmniejszyć odbiór naszej osoby przez drugiego człowieka. Wydawać by się mogło, że zwykła para butów nie powinna mieć, aż tak dużego wpływu na wizerunek. Realia są jednak inne. Zwróćmy uwagę na ostatni raz kiedy w sklepie wybieraliśmy buty – z całą pewnością zajęło nam to znacznie więcej czasu niż przysłowiowe 5 minut.

Podczas wyboru kierowaliśmy się zapewne kilkoma standardowymi pytaniami jak: czy są to modne buty, czy pokazują mój sposób bycia, czy zaznaczają moje zdeklarowanie wobec marki oraz czy opisują moja osobę w pełni? Dopiero potem patrzyliśmy na koszt, a jeśli odpowiedzi na wyżej wymienione pytania były twierdzące to wydatek nie prezentował się jako duży, lecz jako priorytetowa inwestycja w siebie oraz swój rozwój. Jak widać buty to wyjątkowa część powszechnej rzeczywistości dla każdego konsumenta, pragnącego wywołać określone wrażenie.