Gładka cera

Czemu dobrze jest zatroszczyć się o nasz wygląd? Czy to tylko domena pań?

Sporo panów, wbrew temu co sądzi dużo kobiet, stara się aby wyglądać nienagannie. Na pewno nie robią tego aż tak, jak panie, jednak na swój własny sposób. O jakie rzeczy należy zadbać, aby wyglądać naprawdę dobrze? Spore znaczenie ma woń. Rzecz jasna dbałość o higienę to jedna kwestia, natomiast z drugiej strony, dobrze jest, jak charakteryzuje nas taki typowy dla nas perfum. Sporo osób posiada własne ulubione zapachy, które odzwierciedlają ich charakter, albo też sposób bycia.

perfumy

Autor: Norio NAKAYAMA
Źródło: http://www.flickr.com
Używany perfum bowiem sporo mówi o facecie. Dlatego niektórzy wybierają na przykład na Gucci Made to measure, inni natomiast maja inne własne ulubione zapachy. Jedni wolą mocne, męskie perfumy, jeszcze inni natomiast coś subtelniejszego oraz tajemniczego. Taką pewność siebie, albo też delikatność możemy właśnie w taki sposób wyeksponować. Innym sposobem na podkreślenie swojego stylu jest sposób ubierania się. Tutaj istnieje naprawdę duża różnorodność, którą daje ogromna ilość, jeśli chodzi o rodzaj stroju. Gdy kochamy sport oraz cenimy sobie bardzo luz i swobodny sposób bycia, to będziemy mogli podkreślić to choćby sportowymi marynarkami. W ten sposób zachowamy dobry styl, ale zyskamy właśnie taki luźny sposób bycia, pełny naturalności oraz niewymuszony. Jeśli natomiast ponad wszystko istotna dla nas jest elegancja, to należy zwracać baczną uwagę na jakość danych strojów – Tiger and Bear. Nie może być bowiem tak, iż chodzimy w garniturach, gdyż chcemy prezentować się elegancko, ale nasz wygląd jest niechlujny, bo nie zadbaliśmy o dobrą prezencję oraz jakość naszego stroju. Źle skrojone oraz wykonane z marnej jakości surowca garnitury, źle znoszą próbę czasu i już za chwilę są bardzo znoszone. Dobrze jest mieć to na uwadze wybierając dla siebie garnitur.

perfumy na półce

Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com
Nie da się nie wspomnieć o tym, iż sporo zyskamy, jeżeli będziemy dbać o stan naszej figury i kondycję. Chodzi o to, że w innym razie, posiadając nawet idealne stroje, nie będziemy do końca zadowoleni z własnego wizerunku. Jest bowiem tak, że to jak wyglądamy daje nam duże poczucie zadowolenia, lub też wręcz odwrotnie,czyli kiepskiego humoru. Dlatego to, jak się prezentujemy, przekłada się na nasz nastrój, a ten z kolei ma duży wpływ na to, jak jesteśmy odbierani. Dlatego dobrze jest zadbać o własny wygląd, by głównie dobrze się czuć we własnym ciele – Tiger and Bear
.