Biały uśmiech,  Gładka cera

Czekolada na ładną oraz młodą cerę

To brzmi niczym bajka. Jeden kawałeczek wybornej czekolady dziennie, a cera nabiera blasku a także młodego wyglądu. I tylko 38 kcal. Jak to możliwe?
Zdrowa skóra w trzy tygodnie? Poznaj sekret naukowców z Cambridge!

Z wiekiem twoja skóra starzeje się a jej metabolizm spowalnia, owego procesu nie możemy zatrzymać… Ale możesz go znacznie opóźnić i co więcej – zmniejszyć jego efekty.Jak tego dokonać? Zacznij oddziaływać na kondycję skóry nie tylko od zewnątrz, lecz przede wszystkim od środka.

Chcesz poszerzyć swą wiedzę z tego zakresu? Z tą ideą opracowaliśmy inny watek na poniższej witrynie – ciekawa kwestia (https://www.dermamed.com.pl/oferta/laser-frakcyjny-co2) oczekuje tam na Ciebie.

Tylko wtedy na dłużej podtrzymasz jej blask jak też elastyczność. Jedynie od wewnątrz jesteś w stanie wpłynąć na metabolizm skóry i dzięki temu efektywnie ograniczyć negatywny wpływ czynników powodujących jej starzenie.

zabieg

Autor: Salon Urody Pasja
Źródło: Salon Urody Pasja

Spadek utlenowania tkanek jak też spadek wydolności transportu tlenu to zmiany powiązane ze starzeniem, jakie można oceniać a także monitorować za pomocą biomarkerów skóry – parametrów, które świadczą o poziomie przebiegających w skórze przemian metabolicznych, skutkujących pojawianiem się zmarszczek, przesuszeniem albo utratą elastyczności – . To biomarkery cery są dla nas głównym źródłem informacji o zdrowiu skóry. Jednakże na metabolizm skóry i w efekcie poprawę jej biomarkerów można wpływać. Jak? Z pomocą polifenoli poprawiających między innymi funkcjonowanie naczyń włosowatych skóry a także antyoksydantów – naturalnych związków, jakie wspierają procesy następujące w organizmie, takie jak synteza kolagenu w fibroblastach, co skutkuje wygładzeniem zmarszczek, a również podwyższeniem gęstości i elastyczności skóry.

Badacze z Cambridge zgłębili tajniki antyoksydantów oraz opracowali formułę, dzięki której już w 3 tygodnie możesz wpłynąć na metabolizm skóry. Stworzyli Esthechoc – pierwszy na świecie nutrikosmetyk o tak intensywnym, udowodnionym naukowo a także przebadanym klinicznie wpływie na metabolizm starzejącej się skóry.Jak to możliwe? Esthechoc mieści działający przeciwzapalnie, wspierający transport tlenu do tkanek najbardziej silny znany nauce antyoksydant – astaksantynę oraz wzmagające mikrokrążenie w skórze a także uelastyczniające naczynia włoskowate epikatechiny polifenolowe kakao.

Innym zabiegiem służącym urodzie jest laser na rozstępy – kliknij tutaj. Szpetne rozstępy nie muszą towarzyszyć Ci do końca twojego życia. Dzięki ogromnemu postępowi technologicznemu, można z łatwością pozbyć się ich za pomocą zabiegów laserowych w salonach piękności na terytorium całego kraju.