Biały uśmiech,  Gładka cera

Czekolada na ładną oraz młodą cerę

To brzmi niczym bajka. Jeden kawałeczek wybornej czekolady dziennie, a cera nabiera blasku a także młodego wyglądu. I tylko 38 kcal. Jak to możliwe?
Zdrowa skóra w trzy tygodnie? Poznaj sekret naukowców z Cambridge!

Z wiekiem twoja skóra starzeje się a jej metabolizm spowalnia, owego procesu nie możemy zatrzymać… Ale możesz go znacznie opóźnić i co więcej – zmniejszyć jego efekty.Jak tego dokonać? Zacznij oddziaływać na kondycję skóry nie tylko od zewnątrz, lecz przede wszystkim od środka. Tylko wtedy na dłużej podtrzymasz jej blask jak też elastyczność. Jedynie od wewnątrz jesteś w stanie wpłynąć na metabolizm skóry i dzięki temu efektywnie ograniczyć negatywny wpływ czynników powodujących jej starzenie.

zabieg

Autor: Salon Urody Pasja
Źródło: Salon Urody Pasja

Spadek utlenowania tkanek jak też spadek wydolności transportu tlenu to zmiany powiązane ze starzeniem, jakie można oceniać a także monitorować za pomocą biomarkerów skóry – parametrów, które świadczą o poziomie przebiegających w skórze przemian metabolicznych, skutkujących pojawianiem się zmarszczek, przesuszeniem albo utratą elastyczności – . To biomarkery cery są dla nas głównym źródłem informacji o zdrowiu skóry. Jednakże na metabolizm skóry i w efekcie poprawę jej biomarkerów można wpływać. Jak? Z pomocą polifenoli poprawiających między innymi funkcjonowanie naczyń włosowatych skóry a także antyoksydantów – naturalnych związków, jakie wspierają procesy następujące w organizmie, takie jak synteza kolagenu w fibroblastach, co skutkuje wygładzeniem zmarszczek, a również podwyższeniem gęstości i elastyczności skóry.

Badacze z Cambridge zgłębili tajniki antyoksydantów oraz opracowali formułę, dzięki której już w 3 tygodnie możesz wpłynąć na metabolizm skóry.

Interesujący wpis? Zatem z pewnością spodoba Ci się również informacja z www (https://vaporroom.pl/kategoria-produktu/waporyzatory/premium/), który dla Ciebie opracowaliśmy. Wystarczy w niego wejść.

Stworzyli Esthechoc – pierwszy na świecie nutrikosmetyk o tak intensywnym, udowodnionym naukowo a także przebadanym klinicznie wpływie na metabolizm starzejącej się skóry.Jak to możliwe? Esthechoc mieści działający przeciwzapalnie, wspierający transport tlenu do tkanek najbardziej silny znany nauce antyoksydant – astaksantynę oraz wzmagające mikrokrążenie w skórze a także uelastyczniające naczynia włoskowate epikatechiny polifenolowe kakao.

Innym zabiegiem służącym urodzie jest laser na rozstępy – kliknij tutaj. Szpetne rozstępy nie muszą towarzyszyć Ci do końca twojego życia. Dzięki ogromnemu postępowi technologicznemu, można z łatwością pozbyć się ich za pomocą zabiegów laserowych w salonach piękności na terytorium całego kraju.