Odzież elegancka,  Staniki push-up

Ćwicz w domu, – czyli łatwe w obsłudze sprzęty do samodzielnych ćwiczeń.

Wiosna już tuż tuż warto zatroszczyć się o powrót do formy sprzed zimy. Kiedy nie chcesz chodzić na zajęcia gimnastyczne, spraw sobie własną salę ćwiczeń w domu. Ćwicz, kiedy przyjdzie ci ochota i ile chcesz, nie przejmując się godzinami otwarcia klubów. Zostań swoim własnym trenerem i zamiast wylewać siódme poty w tłocznych salach, odnajdź odrobinę radości w równie skutecznym treningu.

Autor: iStock.com

Jak to zrobić? Nic bardziej prostego. Wystarczy kupić kilka urządzeń, które w przeciwieństwie do sprzętów na siłowni, będą gimnastykowały wiele mięśni ciała. Odpowiednim przyrządem może być orbiterek magnetyczny.

Wejdź na naszą stronę. Znajdziesz tam zawsze wyłącznie bieżący materiał. Szczegółowe wiadomości z pewnością spełnią Twoje wymagania.

Od pewnego czasu cieszy się sporym wzięciem, ponieważ jest multifunkcjonalny w użytkowaniu i łączy w sobie efekty ćwiczeń na kilku sprzętach równocześnie. Dodatkowo pozwala osiągnąć planowane efekty takie jak utrata wagi, w krótkim okresie czasu. Praktycznie wszystkie orbiterki wyposażone są w komputer, dzięki któremu ćwiczący jest w stanie kontrolować atrybuty takie jak dystans, czas. Orbiterek jest także korzystny dla zdrowia – nie obciąża kręgosłupa.

Autor: Sport-shop.pl

W zależności od wytrzymałości można wybrać na nim właściwy rodzaj treningu. Do jego zalet można wymienić: poprawę kondycji, wyrzeźbienie dolnych i górnych partii, ujędrnienie ciała oraz zwiększenie wydajności oddechowej. Orbiterek cena, to kwestia, która nie powinna nas zniechęcić. Przyzwoite urządzenie jesteśmy w stanie kupić już za 700zł. Te droższe to wydatek rzędu orbiterek nie ma konkretnych przeciwwskazań wiekowych, to statystyki pokazują, że głównie użytkują go kobiety.

Dla panów również mamy propozycję: atlas do siłowni. Jest to typowe urządzenie, które pomaga rozbudowywać takie mięśnie jak: mięśnie grzbietu, klatka piersiowa, tricepsy. Decydując się na taki sprzęt, należy pamiętać, że zajmuje trochę miejsca, stąd idealnie byłoby gdyby można go było złożyć. Atlas w domowej siłowni to wydatek 1200zł. Spory, ale patrząc na efekty – wyrzeźbione ciało, to całkiem korzystny.

Ruch to zdrowie. Powiedzenie stare jak świat, ale jakże na czasie. Zatem do ćwiczeń drogie panie i drodzy panowanie, aby w tym sezonie prezentować nad morzem nie tylko opalone, ale przede wszystkim wyćwiczone brzuchy.