Gładka cera

Co zrobić, aby odnieść sukces w walce z niedoskonałościami skóry?

Obecne czasy cechuje wszechobecny „kult młodości”. Telewizja, prasa i Internet promują zdrowie, sprawność i siłę fizyczną, szeroko rozumiany sukces.

Lekarz po operacji

Autor: Phalinn Ooi
Źródło: http://www.flickr.com

Argumentów na potwierdzenie owej tezy nie trzeba daleko szukać, wystarczy rzucić okiem na okładki kolorowych gazet, z których spoglądają na nas piękne modelki o ciele bez jakichkolwiek wad.
znacznie więcej zobaczysz na tej stronie

Autor: Mustela
Źródło: Mustela
Wydaje Ci się, że nigdy nie osiągniesz tego ideału? Rozszerzone pory dają Ci się we znaki? Bez obaw, wcale nie musi tak być. Istnieje kilka skutecznych sposobów, aby z nimi walczyć. Podstawowa zasada – którą niestety bardzo często zdarza nam się lekceważyć – brzmi: odpowiednia i co niemniej istotne regularna pielęgnacja ciała. Dobrze byłoby pamiętać, iż samo mydło lub balsam to stanowczo za mało. Trzeba bowiem jeszcze oczyszczać skórę z toksyn. Przydatne mogą okazać się przeróżne specyfiki złuszczające a także maseczki – domowe lub wykonywane w gabinecie kosmetycznym- sprawdzona pielęgnacja ciała.

Znakomitym „sprzymierzeńcem” w walce z rozszerzonymi porami są także bez wątpienia szczoteczki do mycia. Dlaczego? Usuwają martwy naskórek.

Nie zwlekaj! Jeśli zainteresował Cię ów artykuł, to na następnej stronie znajdziesz dalsze szczegóły (http://www.medsos.pl/p/Spektakularny-lifting-bez-skalpela-2540/2) na ulubiony przez siebie opis.

Dodatkowo, masują skórę polepszając jej ukrwienie.