Odzież elegancka

Co takiego posiada biżuteria ze srebra, że jest tak często wybierana?

Srebro jest metalem wytwornym, raczej tanim, a przy tym banalnym w obróbce. Przez kilka tysięcy lat tworzono z niego naczynia stołowe, kielichy, tace, misy a także talerze, klamry do pasów, klamry do ciuchów, a także ozdoby dla mężczyzn i kobiet. Srebro służyło jako środek finansowy, wybijano z niego dodatkowo monety. Do teraz jest traktowane jako lokata kapitału. W dzisiejszych czasach jest stosowane w wielu domenach przemysłu, a w jubilerstwie wiedziezwierzchnictwo.

odwiedź polecaną stronę

Autor: Christina Clendenin Tate
Źródło: http://www.flickr.com

Biżuteria srebrnaBiżuteria srebrna (hurtownia srebra) jest ponadprzeciętna chociażby ze względu na cechy samego srebra – ma ono albowiem działanie bakteriobójcze – sprawdź więcej na polecanej stronie. Dlatego też na przykład srebrne kolczyki nie będą tak podrażniać uszu, jak syntetyczne. Po drugie srebrna biżuteria (kliknij hiperłącze) w porównaniu ze sztuczną, o wiele lepiej akceptuje upływ czasu. Srebrną biżuterię wystarczy tylko niekiedy dobrze wyczyścić gdy zaczernieje. Najskuteczniejszą, a zarazem najmniej inwazyjną strategią czyszczenia tej biżuterii jest przemycie jej wykorzystując procedurę elektrolizy, inaczej na dno plastikowego lub szklanego pojemnika kładziemy folię aluminiową, następnie nalewamy parę litrów wrzącej wody „przyprawionej” kilkoma łyżeczkami soli. Po pewnym czasie do naczynia z wodą kładziemy biżuterię. W zależności od szczebla ubrudzenia, na efekty trzeba czekać od kilku minut aż do kilku godzin. Srebrna biżuteria jest światowa, wystarczy wprowadzić w wyszukiwarkę biżuteria sklep internetowy, by wyszukać wszystkie akcesoria jakie staramy się kupić. Oferta tych sklepów jest obszerna, zbiór nie do obejrzenia przez jeden dzień, więc chyba każdy znajdzie coś dla siebie.


Ale, gdy szukasz zaledwie srebrnych dodatków wtedy do hasła biżuteria sklep internetowy wystarczy dopisać srebrna i przeniesiemy się w rzeczywistość jubilerskich nowin. Biżuteria srebrna to prawdziwa kopalnia przeróżnych stylów. Różne rodzaje srebra (na przykład: srebro matowe, srebro rodowane) posiadają odmienne własności oraz image. Dlatego też, dobrze jest eksperymentować przeróżnymi srebrnymi elementami biżuterii, aby odnaleźć swój własny niesamowity styl.