Archiwum: ciuchy

ciuchy

Wyruszamy na wakacje. Co musimy spakować?

Moda damska w stylu grunge
Zbliżają się wakacje, planujemy jakiś interesujący wyjazd. Wszystko jest już dopięte na ostatni guzik, wyjazd opłacony, lecz wciąż puste bagaże podróżne oznajmiają, że przed nami żmudny, niezbędny obowiązek – pakowanie. Co z sobą zabrać, żeby wypad był trafiony? Generalnie odpowiedź na to pytanie dla wszystkich może stanowić coś wyjątkowego, jednakże są oczywiste akcesoria, które wziąć po prostu musimy. Jasne ubrania.

Sezon letni w różnych miastach nad Bałtykiem, bądź w górach w końcu wystartował

styl na lato
Jeśli tylko już przychodzi czerwiec, to jednocześnie można spokojnie stwierdzić, że sezon letni w wielu miastach nad Bałtykiem, bądź na Południu Polski w końcu wystartował. Niestety w roku 2015 faktycznie aura nie do końca nas zadowala, jednak wszystkie osoby, jakie mają zaplanowane w tym sezonie wczasy, są bardzo niecierpliwe.

Czas na sklepy typu secondhand

Wieszaki na ubrania
Pragniesz być wyjątkowa, chcesz ubierać się tak jak ci pasuje, lecz popularne sieciówki proponują jedynie skrojone dla potrzeb większości ubrania? Boisz się prezentować jak wszyscy pozostali, nie chcesz być jak osoba z gazetki promocyjnej. Zdajesz sobie sprawę, czego powinnaś się spodziewać, gdy pójdziesz się do znanego sklepu z ubraniami, a co jak chcesz znaleźć swój styl?