Biały uśmiech,  Gładka cera

Chciałabyś zmienić kolor włosów? Wybierz właściwą farbę

Malowanie włosów i bawienie się z ich kolorem to domena pań, jednak w obecnych czasach także niejeden mężczyzna decyduje się na ten zabieg w salonie fryzjerskim bądź w swoim domu. Niezależnie od tego czy jesteś kobietą, czy mężczyzną, warto orientować się, w jaki sposób dobrać farbę, aby włosy uzyskały upragniony odcień.

Modelka w bieliźnie

Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com

Nade wszystko powinieneś zdecydować się na kolor, na który zamierzasz ufarbować swoje włosy, nie zapominając, iż zwykle odcień jest o jeden albo dwa tony ciemniejszy niż na opakowaniu. Dodatkowo ważne jest to czy twoje włosy są naturalne, czy już były wcześniej koloryzowane. Jedynie w pierwszym przypadku wynik można przewidzieć, gdyż włosy farbowane reagują inaczej. Po drugie, należy zdecydować się na rodzaj koloryzacji – wybrać farbę czy piankę? Pianki do włosów są prostsze do samodzielnego użycia. Dzięki wygodzie ich nakładania nawet malowanie włosów podczas wyjazdu będzie możliwe. Zaś zwyczajne farby jak w ofercie wymagają większej precyzji, jednakże zawsze można poprosić o pomoc mamę lub koleżankę.

Warta sprawdzenia jest farba luo color, w której amoniak zastąpiła substancja zasadowa nie osłabiająca fryzury. Luo color gwarantuje głęboki, a równocześnie błyszczący kolor z efektem trój wymiaru.

Musisz znaleźć dodatkowe tego rodzaju źródła? Kliknij ten odnośnik – więcej zobaczysz w tekście, który proponuje analogiczne kwestie.

Do tego rewelacyjnie wzmacnia włosy i powoduje, że są wygładzone. Starannie pokrywa siwiejące włosy i można ją zakupić w większości drogerii kosmetycznych. Co jeszcze trzeba wiedzieć, wybierając właściwą farbę?

Jeśli masz czarne włosy i planujesz to zmienić, na początek konieczna jest dekoloryzacja, w innym przypadku nowy kolor będzie praktycznie niewidoczny, a co najwyżej doda refleksów. Co więcej delikatne włosy są o wiele bardziej wrażliwe na działanie farby, toteż nie należy nakładać plastikowego czepka dla zintensyfikowania efektu, a można nawet potrzymać farbę 5 min. krócej.

Jeśli masz problem z odpowiednim doborem farby lub pianki do włosów, lepiej idź do profesjonalnego fryzjera, który ma praktykę w tym temacie i wyczaruje na twojej głowie upragnioną fryzurę z wymaganym kolorem lub zapoznaj się z radami na . W innym wypadku może się okazać, że nie takie były twoje zamiary, jednakże na szczęście farba też z czasem się zmywa, a włosy odrastają, więc będzie pora na kolejne próby.

Kliknij bez obaw ten odnośnik i użyj linku, żeby dowiedzieć się więcej wiadomości na omawiany w tym miejscu temat – one także Cię zainteresują!

Wykorzystując nasze sugestie na pewno wszytko pójdzie dobrze.