Gładka cera

Chcesz poprawić stan swych stóp? Dostosuj odpowiednie preparaty oraz zapewnij im troskliwą pielęgnację

Gładka skóra jest ważna nie tylko ze względu na urodę, ale również na samopoczucie. Kiedy skóra się wysuszy lub zrobi się pomarszczona, niemile się ściąga, co wiąże się z uczuciem dyskomfortu. Tak dużo uwagi poświęcamy skórze dłoni, chcąc by były one delikatne i przyjemne w dotyku, jednak nie możemy zapominać także o skórze na stopach. One też potrzebują naszej troski.

Pokazały się odciski? Zwalcz je szybko z użyciem dobrego płynu

Skóra fajne Dzięgielewska stóp boryka się z różnymi problemami, czasem bywamy za nie odpowiedzialni sami. Źle dobrane buty, nieprzepuszczające powietrza tkaniny skarpetek oraz rajstop, to jedynie część czynników, jakie bez wątpienia się stopom nie przysłużą. Skóra stóp nierzadko narażona jest na powstawanie odcisków oraz zgrubień. Wyglądają one naprawdę nieestetycznie, więc warto z nimi zawalczyć, sięgając po płyn na odciski albo inne kosmetyki zmiękczające. Pomocne okaże się też moczenie nóg w ciepłej wodzie z dodatkiem rumianku, który świetnie oddziałuje na zmiękczenie skóry.
stopa

Autor: Jorge in Brazil
Źródło: http://www.flickr.com


Wygładź skórę na stopach z dobrym kremem

Sucha skóra może być się napięta i pomarszczona, poczucie ściągnięcia jest wyjątkowo nieprzyjemne, wszystko przeszkadza i drażni , przez co nawet sen traci na swej jakości. W momencie, jeśli zauważa się u siebie uporczywe objawy wysuszonej i pomarszczonej skóry na stopach, warto kupić krem wygładzający stopy – czytaj . Naturalnie jednorazowa aplikacja nie pozbędzie się kłopotu, ale trwałe stosowanie środka bez wątpienia przywróci stopom delikatny dotyk oraz spowoduje, że ich właściciel poczuje się wiele lepiej.Kupuj odpowiednie preparaty

W sklepach kosmetycznych znajduje się mnóstwo różnych specyfików, które obiecują doskonałe działanie. Mimo wszystko wybierając krem do pielęgnacji skóry, trzeba pochylić się nad jego składem, żeby dowiedzieć się, jak zadziała na skórę i jakie czynniki aktywne jej dostarczy. Lepiej wybierać naturalne kosmetyki, bez zapachowych ulepszaczy oraz barwników, ponieważ potrafią one jeszcze podrażniać, albo mocniej wysuszyć naskórek, a przecież w pielęgnacji dłoni czy stóp chodzi o coś całkiem odmiennego.