Gładka cera,  Odzież elegancka,  Staniki push-up

Obszerna oferta kosmetyków potrzebnych każdemu dżentelmenowi

Swoją nieustającą renomę marka zawdzięcza starannie pilnowanej tradycji wykorzystywania obfitej ilości ekstraktów roślinnych w swoich kosmetykach dbając, ażeby zawartość była jak najbardziej naturalna i wolna od zbędnej chemii.

Propozycja firmy to rozległa propozycja kosmetyków niezbędnych każdemu dżentelmenowi w każdym wieku. Początek legendarnej marki Taylor of Old Bond Street to 1 września 1854r. Ekspresowo uzyskał uznanie i popularność wśród wyższych sfer za jakość i użytek przy wyrobów kosmetyków ekstraktów roślinnych. Jest to jedna z czołowych angielskich marek, jaka wręcz idealnie uosabia brytyjski charakter golenia na mokro.

golenie maszynką

Autor: Christina zur Nedden
Źródło: http://www.flickr.com

Oferując ogromną paletę najwyższej jakości produktów do golenia, pielęgnacji włosów i skóry, zapachów i akcesoriów z nimi powiązanych, pozostaje marką wielce pożądaną wśród ogromnej rzeszy facetów. Zawdzięcza to przede wszystkim cenie, która w stosunku do jakości jest po prostu niewygórowana. I to właśnie dzięki niej kremy Taylor of Old Bond Street są z reguły wybieranymi kremami, przez początkujących amatorów męskiego golenia na mokro (sprawdź tą stronę). Taylor of Old Bond Street to głęboko zakorzeniona historia komponowania ekskluzywnych produktów do męskiej twarzy.

Egzotyczne zapachy takie jak, cytryna, limonka, róża i drzewo sandałowe zanurzone są w ekskluzywnych kremach do golenia, z zapachem utrzymującym się jeszcze długo po goleniu. Wywodzące się z prawdziwych olejków eterycznych i ziół wonnych wonie te dostarczają szczególne odczucia, a łagodzące składniki pozostawiają ją łagodną, miękką i bez najmniejszych podrażnień.

Tradycyjne przyrządy do golenia i pielęgnacji włosów z logo Truefitt & Hill (zobacz tą stronę) służą mężczyznom od ponad 200 lat. Znana linia zapachowa 1805 powstała dla utrwalenia roku założenia firmy. Eleganckie opakowania artykułów powodują, że doskonale nadają się na podarek. Komplet luksusowych mydeł toaletowych dla facetów fascynuje rześkim morskim aromatem złączonym z bergamotką, mandarynką i kardamonem, okraszonym lawendą.

Omawiany temat jest dla Ciebie wciągający? Na pewno zaciekawi Cię też oferta (http://www.pralnia-warszawianka.pl/pranie-na-telefon), która ma zbliżone tematycznie zagadnienia.

Ałun jest zwykłym minerałem, uznany i stosowany już od wielu tysięcy lat. Posiada działanie aseptyczne i ściągające. –