Gładka cera

Bezoperacyjny lifting twarzy? W tym momencie to realne!

Aktualnie dużo pań jak i mężczyzn decyduje się na lifting buzi. Pragną wyglądać młodziej, atrakcyjniej. Aczkolwiek sporo osób znów nie jest w stanie zdecydować się na tego rodzaju zabieg, ponieważ potwornie boją się operacji, jaka temu towarzyszy. Mamy dla nich perfekcyjne rozwiązanie.

kosmetyczka

Autor: DER-MED
Źródło: DER-MED
Unoszenie wiotczejącej skórki policzków za sprawą biowchłanialnych nici to nowomodne zabiegi liftingu bez użycia skalpela. Nici liftingujące zostały zatytułowane rewolucyjnym wynalazkiem, który mało inwazyjne technologie odmładzania popycha na nowe tory – idź na stronę . U każdego z nas wraz z postępem lat widać na skórze upływ czasu w formie naciągniętej skóry policzków. Ponadto z wiekiem zwiększają się zmarszczki, a wiotczejąca skóra czoła powoduje, że brwi osuwają się niżej dając efekt w postaci spadających powiek.

Widać w tych miejscach nawet zbierający się fluid do twarzy niedługo po nałożeniu make-up’u. Naprzeciw wychodzą nam oczywiście nici liftingujące, za usługą których sprawuje się bezoperacyjny lifting – (nasze zabiegi). Posiadają one na swojej długości malutkie haczyki. Dzięki nim mogą zaczepić się w cerze. Należyte naprężenie nici powoduje podniesienie skóry tak, by zniwelować nadmiar wiotkości i wyrównać zmarszczki. Bezoperacyjny lifting – pozostałe wiadomości – sprawia, iż uruchomione komórki skóry produkują nowe włókna kolagenowe oraz elastyczne. To

zobacz tutaj

Autor: www.homejobsbymom.com
Źródło: http://www.flickr.com

też uelastycznia i napręża cerę.

Sporą zaletą, jaką ma lifting bezoperacyjny twarzy jest to, że nie powstają blizny jak po klasycznym, chirurgicznym zabiegu. Jest on określony dla ludzi po 40 roku życia, ze skórą o poprawnej kondycji. Usługa z użyciem nici liftingujących jest metodą, którą może wykonywać tylko przeszkolony lekarz.

Wiadomym jest, że nici pomimo stymulacji do produkcji kolagenu nie zatrzymują procesów starzenia się skóry, o jaką powinno się dbać przez cały czas. Rezultaty zabiegu zauważalne są już po wprowadzeniu nici pod skórę. W skutek stymulacji skóry przez nić wyzwala się nowy kolagen, wskutek tego efekty zabiegu trzymają się do 2 lat.