Biały uśmiech

Aktywne rozjaśnianie nieestetycznych blizn laserem

Blizny zdołają powstawać z różnorodnych przyczyn, czasem mamy do czynienia z bliznami potrądzikowymi, pourazowymi czy także pooperacyjnymi. Blizny częstokroć są niesłychanie wyraźne, a to powoduje, że czujemy się niekomfortowo pod względem fizycznym, oraz nawet psychicznym. Na szczęście teraz blizny wolno bez trudu usunąć, mnogość fachowych gabinetów kosmetycznych oferuje laserowe usuwanie blizn Katowice.

bez blizn] Laserowe usuwanie blizn jest bezwarunkowo bezpieczne, w związku z tym nie musimy niczego się obawiać. Prawidłowo, fachowo przyrządzony zabieg jest też bezbolesny, nie wywołuje również skutków ubocznych. Dzięki laserowemu usuwaniu blizn już na zawsze zdołamy pozbyć się tego problemu. Laser pracuje z znaczną czułością i obfitą precyzją, dzięki czemu terapia jest funkcjonalna i bezbolesna. Jeżeli ciekawi nas laserowe usuwanie blizn Katowice to z pewnością odnajdziemy profesjonalny salon, jaki posiada w swoim asortymencie taką ofertę. (Inne zabiegi: powiększanie ust Katowice) Przed dołączeniem do zabiegu nie występuje konieczność szczegółowego przygotowania się, chociaż nasza skóra winna być czysta i niezbyt opalona. Na parę dni przed zabiegiem laserowego usuwania blizn nie można wykonywać również peelignów oraz zabiegów mikrodermabrazji, winniśmy unikać również niektórych leków i antybiotyków.

Ten temat Cię zainteresował? Zatem odwiedź witrynę, gdyż znajdziesz tam interesujące dane, omawiające to zagadnienie.

Po zabiegu nasza skóra zdoła być przez jakiś czas lekko zaczerwieniona, aczkolwiek po 1-2 dniach zaczerwienienie oraz podrażnienie znika. Klinika Zakrzewski

twarz

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia

Po jakimś czasie skóra pokryje się malusieńkimi strupkami, po czym rozpocznie się łuszczyć. Szczegółowa rekonwalescencja po zabiegu trwa około miesiąc. (ciąg dalszy) W tym okresie można jednak wykonywać kolejne zabiegi usuwania blizn, dzięki jakim osiągniemy wymarzony rezultat. Cena laserowego usuwania blizn jest zależny od wielu przeróżnych czynników, między innymi od wielkości blizny, jej pochodzenia oraz liczby zabiegów. Jeśli interesuje nas konkretna cena zabiegu to na pewno powinniśmy udać się do salonu, gdzie w trakcie konsultacji dowiemy się jakim sposobem będzie przebiegać zabieg oraz jak wiele będzie kosztować.